Samostatná účetní se znalostí slovenských účetních standardů

Bright HR s.r.o.

Miesto práce
Praha, Hlavné mesto Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dle zkušeností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zaměstnanec je účetním v týmu účetního oddělení zpracovávající účetnictví společností v rámci skupiny
• je odpovědný za kompletní zpracování a kontrolu přidělené části účetnictví společnosti, podle pokynů nadřízeného, a to včetně zpracování DPH, CIT, apod.
• komunikuje s odběrateli a dodavateli, spolupracuje s kolegy z projektového managementu
• podpora a účtování v dalších společnostech ve skupině
- komplexní vedení účetnictví svěřených společností
- příprava a zaúčtování účetních podkladů, jejich kontrola
- práce s interními daty a systémem
• zpracování reportů dle požadavků managementu
• komunikace s finančními úřady, auditory
• ostatní přidělené administrativní práce

Zamestnanecké výhody, benefity

• zajímavé finanční ohodnocení, včetně bonusu ve formě 13. platu (v případě splnění cílů)
• pracoviště v atraktivní lokalitě v centru Prahy, Staré Město
• perspektivní zaměstnání ve stabilní, mezinárodní společnosti
• dynamická a různorodá práce v mladém kolektivu
• příjemné pracovní prostředí
• příležitost profesionálně růst
• kolektivní aktivity (teambuilding)

Informácie o výberovom konaní

Nástup - ihned nebo dohodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pro našeho klienta jednu z vedoucích developerských společností v ČR hledáme vhodného kandidát/kandidátku na pozici Samostatné účetní se znalostí slovenského účetnictví.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účetnictví, finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• Znalost podvojného účetnictví
• Alespoň 2 roky praxe na pozici samostatné účetní; praxe z obdobné společnosti / s nemovitostmi výhodou
• Znalost práce s PC, znalost MS Office (zejména Excelu a Wordu)
• Znalost účetního systému Helios výhodou
• znalost anglického jazyka výhodou
• asertivní, komunikativní osobnost
• týmový duch, zároveň schopnost samostatné práce
• znalost české účetní legislativy
• velká míra zodpovědnosti, flexibilita
• orientace na detail

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Bright HR is your specialist advisor focusing on Human Resources.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karla Engliše 3201/6
15000 Praha 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Darina Dostálová
Tel.: 725901315
E-mail: poslať životopis
ID: 3208936   Dátum zverejnenia: 7.10.2017