Inžinier kvality / manažér kvality / OTK - Bridge-Precision, s.r.o.

BRIDGE-Precision, s.r.o.

Miesto práce
BRIDGE-Precision, s.r.o., Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacdohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie priebežnej – medzioperačnej kontroly výrobkov výkresovej dokumentácie
- výstupná kontrola hotových výrobkov, kontrola balenia
- obsluha a správa meracích zariadení - 3D meracie zariadenie / optický skener / Kontúrograf
- aktívne viesť, tvoriť a realizovať nápravné a zlepšovacie opatrenia na zvýšenie kvality v spoločnosti
- riešiť interné a externé reklamácie

Platené prestávky , 13.plat, Odmeny, soc. balíčky, 1. zmena

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- proaktívnosť
- pracovitosť, zmysel pre disciplínu a poriadok
- samostatnosť, zodpovednosť

Výroba sústružených dielov do D40mm, malo a stredno-sériová výroba
www.bridge-precision.com

Robotnícka 4339 - areál Považských strojární
01701 Považská Bystrica
ID: 3775328  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac