Servisní technik fotovoltaických elektráren

Bridge It s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Servisní technik fotovoltaických elektráren (Střední Čechy, Severní Čechy, Jižní Čechy, Jižní Morava, Západní Slovensko)

Co vás čeká

Budete mít na starosti kompletní operativní provozní servis našich FV zařízení v určitém kraji - napojení, provoz a údržbu zařízení a elektrické infrastruktury FVE.

Řešení havarijních a mimořádných situací ze SCADA systému

Zajišťování pravidelných revizí ve stanovených termínech v souladu se zákonem a platnými vyhláškami

Koordinace dodavatelů a dohled nad jejich prací

Údržba měničů (SLA 1-3)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání technického směru v oboru elektro

Zkušenosti s operativním provozním servisem fotovoltaických elektráren (ideálně více než 3 roky)

Platná osvědčení a zkoušky v oblasti NN a VN, SLA

Schopnost pracovat samostatně, svědomitě, pečlivě a odpovědně

Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost angličtiny/ němčiny

Co vám můžeme nabídnout

Férově odměníme vaše zkušenosti a znalosti

Vybavíme vás vším, co budete potřebovat - firemním autem, telefonem a počítačem pro práci z home office.

Možnost pracovat v mezinárodní společnosti s jasnou vizí do budoucna

Rádi o vás uslyšíme!

Každý životopis pečlivě čteme a zvažujeme, jestli je naše nabídka pro vás to pravé.

Napište nám.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3939996  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.