Predajca svatieb, osláv a firemných akcí

Bricol, s.r.o.

Miesto práce
Ľuborča, Nemšová-Ľuborča
Termín nástupu
aj ihneď, prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?

-          Oslovovať a vyhľadávať nových zákazníkov telefonicky i osobne,

-          Vytvárať ponuky na firemné večierky, svadby a iné akcie

-          Zaisťovať konanie akcí,

-          Spravovať obsah sociálnych sietí a www stránky www.ranch13.sk

-          Odpovedať na dopyty a otázky ohľadom areálu a akcí v ňom,

-          Evidovať reklamné predmety, prijatú a odoslanú poštu

-          A je toho ešte viac

Čo k tomuto potrebuješ?

-          Svižné ruky, nohy, zdravý rozum a veselú myseľ

-          Vedieť pracovať s počítačom

-          Chuť sa rozprávať s ľuďmi

-          Zvládnuť myslieť na viac vecí naraz

-          Vodičský preukaz B

-          Zaškolenie a postupné vzdelávanie, ktoré k výkonu potrebuješ

-          Stabilné zamestnanie vo firme, kde ľudia vedia, čo majú robiť

-          Pravidelne vyplácaná mzda, ktorú vieš ovplyvniť

-          Prostredie, kde sa neustále niečo deje a kde je hromada akcií

po zaslaní životopisu Vám pošleme dotazník, ako predvýber. Ak splníte predpoklady, potom Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

hľadáme človeka, ktorý sa nebojí výziev, dokáže komunikovat s ľudmi, hľadá riešenia a chce sa učiť.

Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom sklenených obalov pre tuzemský i zahraničný trh - vinári, medári, likérky. Na trhu pôsobíme už viac ako 30 rokov. Nekonečný svet nášho tovaru nájdete na www.bricol.sk
Prevádzkujeme i Ranch13, zameraný na chov koní a drobných zvierat, kde poriadame westernové preteky, svadby, oslavy a súkromné akcie pre firmy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4421221  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac