Samostatný obchodní zástupce pro privátní oblast zdravotnictví

Brickman Executive Search s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme energického, svědomitého a ambiciózního obchodního zástupce, který má vášeň pro zdravotnictví a chce se podílet na rozvoji naších špičkových švýcarských produktů v oblasti regenerativní medicíny na slovenském trhu.

Co očekáváme od Vás:

• máte zkušenosti v privátní sféře zdravotnického průmyslu
• rádi se učíte nové věci
• jste samostatní a máte schopnost komunikovat s lékařskou komunitou a vytvářet dlouhodobé vztahy
• máte dobré organizační schopnosti a zkušenosti s vedením projektu
• vynikající komunikační a prezentační schopnosti
• reprezentativní vystupování
• spolupráce na IČO

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my:

• příležitost vybudování trhu podle sebe v pokrokové oblasti medicíny (s produktem který má exkluzivitu v ČR a na Slovenském trhu
• možnost podílet se na rozvoji společností, která v ČR působí úspěšně již 15 let
• samostatnost a volnost s vedením tohoto projektu
• převážně home - office a pružné pracovní prostředí
• komfortní služební vůz i k soukromým účelům
• fixní plat 2000 - 2300 EUR + bonusy cca 4000 EUR výdělek měsíčně (dle dosažených výsledků)
• přátelské a neformální prostředí malé firmy (team do 30 osob)
• přímá podřízenost obchodnímu řediteli

Pokud chcete být součástí úspěšného týmu a získat zkušenosti v dynamickém průmyslu, zašlete nám svůj životopis a budeme se na Vás těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost je předním dodavatelem spičkových produktů pro estetickou dermatologii, ortopedii, plastickou chirurgii a gynekologii v ČR a na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví a obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4564655  Dátum zverejnenia: 6.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc