Можливість для людей з України

Hľadáme Jednorožca - pracovník Gurmánskeho Burger Bistra v Humennom

brgr.sk s.r.o.

Miesto práce
BRGR.sk, Laborecká, Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
teraz je ten správny čas
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 - 7,35 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vždy môžeme ľudí naučiť, ako urobiť skvelý burger, ale nemôžeme niekoho naučiť, ako ich robiť s vášňou. Preto hľadáme zapálených ľudí a učíme ich robiť naše svetové burgre!

Pre úspech tohto projektu hľadáme JEDNOROŽCOV.

Buďme realisti sme predsa len na východe a to je špecifický kraj. Preto nepovažuješ za nutné pozdraviť každého zákazníka (len tých pekných). Slovíčka prosím a ďakujem obmedzuješ na nevyhnutné minimum (maximálne tak 2-3 krát za smenu a aj to iba v prípade špecificky vyjadrenej pochvaly vo forme prepitného v hotovosti). Vyrušuje ťa že si zákazník objednal niečo navyše, prípadne nieje si istý čo by si dal a požiada ťa o radu, pripadne niečo zabudol objednať a zistil to až po zaplatení, alebo nedajbože si niekto dovolí urobiť takú vec, že pošle objednávku na viac ako 1 burger 10 minút pred záverečnou. Tvoja štandardná reakcia na pridelenú úlohy je: To sa nedá! To neviem! Ja? To celé? To teraz? To Hneď? Ešče neška? …a podobne. A ako bonus aj s odutým ksichtom, alebo minimálne s prevrátenými očami. Ak si sa v tom spoznal, tak ťa to definitívne diskvalifikovalo na prácu u nás, a nemusíš čítať ďalej.

Ak ti ale tento prístup vadí, chceš to zmeniť, chceš na sebe pracovať, chceš to niekam dotiahnuť a ukázať že sa to dá robiť aj inak, pracovať v kolektíve kde si tvoju prácu vážia a kde si spolu s celým tímom vytváraš príjemné prostredie na prácu a zároveň svojim priateľským prístupom ku kolegom a zákazníkom vytvoríš úsmev na ich perách a krajší deň k tomu, si presne ten JEDNOROŽEC ktorého hľadáme.

A teraz k v faktom: Budeš členom nášho tímu. Pracovať budeš v úplne nových priestoroch, v prevádzke vybavenej najmodernejšou gastro technológiou. Naučíme ťa ako sa starať o zákazníkov a komunikovať s nimi, prijímať od nich objednávky a platby. Počas svojej smeny budeš mať zverenú hotovosť v pokladni. Budeš kompletizovať objednávky pre výdaj v prevádzke, spolu s obsluhou (odnos pripravenej objednávky zákazníkovi ku stolu), resp. pre donáškára. Budeš pripravovať, vydávať resp. baliť prílohy (šaláty, dipy, hranolky...). Budeš sa podieľať na príprave pre dennú spotrebu. Budes udržiavať prevádzku v čistote, a budeš sa spolupodieľať na čistení priestorov a ich pravidelnej sanitácii. A ak si trúfaš na najvyšší level naučíme ťa ako pracovať s grilom a robiť naše fantastické gurmánske burgre. Ak ti to stále nebude stačiť je tu možnosť ukázať čo v tebe je a postúpiť ďalej do manažérskej pozície v prevádzke. Hľadáme ľudí na full time aj na čiastočný úväzok alebo brigádu pre študentov. Ak si naozaj JEDNOROŽEC určite nám daj o sebe vedieť - chceme ťa spoznať.

Predpoklady na túto pozíciu sú komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, manuálna zručnosť, samostatnosť, pohotovosť, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, ochota učiť sa nové postupy, prácu s modernými technológiami, schopnosť neustále sa zlepšovať, mať otvorenú myseľ a hlavne úsmev na perách, v srdci aj v hlave.

Základná zložka mzdy je 4,10 € až 7,35 € / odpracovaná hod.

preplácame bez vymýšľania všetky zákonom definované príplatky v plnej výške:

• Príplatok za sobotu 50 % minimálnej hodinovej mzdy / hod.
• Príplatok za nedeľu 100 % minimálnej hodinovej mzdy / hod.
• Príplatok za nadčas 25 % priemernej hodinovej mzdy / hod.
• Príplatok za sviatok 100 % priemernej hodinovej mzdy / hod.

nad rámec zákona navyše poskytujeme tieto príplatky:

• za udržiavanie uniformy
• za plnenie pracovných úloh
• za splnenie stanovených cieľov
• osobné ohodnotenie

Okrem mzdy budeš u nás mať ako člen tímu ešte tieto zamestnanecké benefity:

Zľava 50 % na jedlo v rámci pracovnej doby
Zľava 25 % na jedlo mimo práce
Príspevok 100 € za rok na pracovné oblečenie
Príspevok 50 € za rok na pracovnú obuv
Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
Výplata vždy načas v stanovenom termíne na osobný účet
Reálna šanca na rýchly kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- úsmev na perách, v srdci aj v hlave
- láskavosť
- optimizmus
- zvedavosť
- odvaha
- empatia
- dokonalé reflexy (keď vidíš že sa niečo deje a okamžite to napravíš, alebo ponúkneš svoju pomoc)
- sebauvedomenie
- integrita (robíš správne veci, aj keď sa nikto nepozerá)
- pracovná etika
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve (pomôžeme ti ho získať ak ho ešte nemáš)

Sme Gurmánsky FastFood!
Náš cieľ je výnimočná chuť jedla v neformálnej atmosfére bistra s rýchlou prípravou. Ponúkame Burgre výnimočnej chuti, s ingredienciami ktoré si sami pripravujeme zo surovín prémiovej kvality. Ide nám o chuť a kvalitu nie kvantitu. Máme prevádzky v Humennom a v Košiciach. Prečítajte si čo o nás napísali v médiách: https://brgr.sk/napisali-o-nas
NA CHUTI ZÁLEŽÍ!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4583162  Dátum zverejnenia: 16.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.