Asistent/ka účetního oddělení a vedení společnosti

Brfokol s.r.o.

Místo práce
City Hotel Brno, Vídeňská, Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
970 EUR/měsíc970

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•administrativní činnost na účetním oddělení, např. zadávání pokladních dokladu, zodpovědnost za přefakturace médií, tvorba tabulek
•pošta – zpracování a evidence, zapisování došlé a odeslané pošty
•kontrola faktur
•příprava podkladů k jednání, zápisy z porad, příprava prezentací, právní dokumentace, zajišťování obchodní korespondence
•vyhotovení objednávek
•administrativní správa vozového parku včetně knihy jízd
•řešení pojistných událostí
•udržování chodu kanceláře, objednávka kancelářských potřeb, atd.
•částečně osobní asistentka pro úzké vedení
•organizace a plánování schůzek
•podílení se na organizaci firemních akcí apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

•malý, stabilní a příjemný kolektiv
•zajímavé platové ohodnoceni, po zapracování možný platový růst
•motivační složku
•v případě zájmu zajištění různorodých školení
•teambuildingové výlety a akce
•mobil, notebook
•práci na dobu neurčitou
•prostor pro osobní i profesní rozvoj a růst

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•min. ukončení SŠ vzdělání
•nutná znalost provozu a vedení kanceláře, praxe min.2 roky
•precizní znalost Outlook, Excel, Word, znalost účetního programu Altus Vario výhodou
•výborná znalost práce na PC a výpočetní techniky
•ŘP skupiny B vítán
•výborná orientace v oblasti administrativy a plánování času
•orientace v oblasti realit a stavební činnosti vítána
•samostatnost, pečlivost a všestrannost
•příjemné reprezentativní vystupování
•vyžadujeme asertivní chování a odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

správa nemovistosti
ID: 3672207  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970 EUR/měsíc970