1 000 - 1 500 EUR

1000e TPP - Obchodný zástupca

Brexit s. r. o.

Miesto práce
Trnavská Cesta Business Center, Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• spolu podieľanie sa na plnení obchodného plánu
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
• dodržiavanie systému práce, do ktorého patrí aj plnenie stanovených cieľov, reporting a pracovné porady
• obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo
• prezentácia produktov a služieb

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

ihneď pri nástupe 1 000€ + stravné lístky + % + bonusy

• zabezpečenie odborných školení
• fixný plat + odmeny podľa pracovných výsledkov
• tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok
• získanie praxe a certifikátu predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení
• zaujímavá práca s možnosťou sebarealizácie
• dlhodobá spolupráca
• práca v atraktívnom, dynamickom a energickom kolektíve
• práca na TPP
• Stravnými lístkami v hodnote 4,50 €
• perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti
• individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami
• motivačné súťaže jednotlivých predajcov a jednotlivých predajní (finančné odmeny, hry, konzoly a iné)
• zázemie stabilnej európskej firmy

Z časových dôvodov odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú dané predpoklady.
Za porozumenie ďakujem

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• schopnosť pracovať v tíme a chuť sa ďalej vzdelávať
• profesionálne vystupovanie
• flexibilita
• spoľahlivosť
• pracovitosť a vytrvalosť
• obchodný duch
• komunikatívnosť
• ochota na sebe pracovať
• nadšenie a chuť pustiť sa do obchodovania a poriadne si zarobiť

Spoločnosť Brexit je samostatným finančným agentom, ktorý sprostredkováva finančné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa špecializuje na marketingové služby, prieskum trhu, prieskum verejnej mienky a propagáciu strategických materiálov. Využíva najinovatívnejšie technológie, poskytuje široké spektrum postupov porozumenia kapitálovým trhom. Je jedným z lídrov v oblasti edukácie ohľadom financií. Je zastúpená špičkovým tímom odborníkov ktorý majú medzinárodné skúsenosti a ich cieľom je poskytnúť to najlepšie a najkvalitnejšie sprostredkovanie a služby slovenským klientom.

Trnavská cesta 50/B
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Líšková
E-mail: poslať životopis
ID: 3783034   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   ihneď pri nástupe 1 000€ + stravné lístky + % + bonusy