Office Manažér

Brexit s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta, Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ stravné lístky + % + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie ľudí
- Planovánie, realizácia, koordinácia
- Príprava a spracovanie podkladov
- Podpora pri plánovaní a dosledovaní termínov
- Realizácia vlastných nápadov na zlepšenie
- Uvítanie návštev a komunikácia s ľuďmi
- Budovanie vzťahov na pracovisku
- Pomoc a podpora top manažmentu a marketingu spoločnosti

- Podpora profesionalného a osobného rastu
- Účasť na firemných podujatiach
- Fixný plat na začiatok 1000,-€ (postupne sa zvyšuje)+bonusy
- Voľné víkendy, sviatky
- Školenie v rámci pracovnej doby
- Mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Práca s ľuďmi na vedúcej pozícií
- Komunikatívnosť, ochota, ústretovosť
- Zodpovednosť pri plnení úloh
- Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom
- Reprezentatívne vystupovanie

Spoločnosť Brexit je samostatným finančným agentom, ktorý sprostredkováva finančné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa špecializuje na marketingové služby, prieskum trhu, prieskum verejnej mienky a propagáciu strategických materiálov. Využíva najinovatívnejšie technológie, poskytuje široké spektrum postupov porozumenia kapitálovým trhom. Je jedným z lídrov v oblasti edukácie ohľadom financií. Je zastúpená špičkovým tímom odborníkov ktorý majú medzinárodné skúsenosti a ich cieľom je poskytnúť to najlepšie a najkvalitnejšie sprostredkovanie a služby slovenským klientom.

Trnavská cesta 50/B
821 02 Bratislava
ID: 3778206  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac