1000e TPP Práca v kancelárii - administratívny pracovník

Brexit s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta 50/B, Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
580 EUR/mesiacNa začiatok 580 eur, po zaškolení (po týždni) 1000 eur brutto + stravné lístky za odpracované dni každý týždeň, + provízie a odmeny podľa tvojej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora pri zabezpečení administratívnej činnosti v rámci spoločnosti
- Samostatná príprava podkladov a reportov
- Reportovanie výsledkov práce manažérovi
- Telefonický a emailový kontakt s klientmi
- Organizácia stretnutí a plnenie úloh v súlade s požiadavkami nadriadeného
- Bežné administratívne práce
- Starostlivosť o databázu zákazníkov
- Spolupráca so skúsenými kolegami, prehlbovanie znalostí
- Práca s databázovými systémami.

- Fixný plat + stravné lístky + bonusy
- Podpora rozvoja a možnosť kariérneho rastu
- Bezplatný školiaci systém
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v kancelárii
- Voľné víkendy

Informácie o výberovom konaní

Si mladý, energický a ambiciózny?
Chceš perspektívnu prácu, kde docenia tvoje individuálne schopnosti?
Hľadáme kolegov, ktorí sa radi posúvajú vpred a nehľadajú len štandardnú prácu. Chcú sa učiť a ich prioritou je nájsť profesionálne pracovisko, kde budú uspokojené nie len finančné, ale aj osobné ambície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- Schopnosť pracovať v tíme
- Jednoduchosť v nadväzovaní kontaktov
- Samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť a pracovitosť
- Má motiváciu plniť obchodné ciele a rozvíjať pracovné kompetencie
- Dochvíľnosť
- Pozornosť venovaná detailom

Spoločnosť Brexit je samostatným finančným agentom, ktorý sprostredkováva finančné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa špecializuje na marketingové služby, prieskum trhu, prieskum verejnej mienky a propagáciu strategických materiálov. Využíva najinovatívnejšie technológie, poskytuje široké spektrum postupov porozumenia kapitálovým trhom. Je jedným z lídrov v oblasti edukácie ohľadom financií. Je zastúpená špičkovým tímom odborníkov ktorý majú medzinárodné skúsenosti a ich cieľom je poskytnúť to najlepšie a najkvalitnejšie sprostredkovanie a služby slovenským klientom.
ID: 3707427  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac