Operátor výroby

BRENTA SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
680 € základná mzda + 70 € dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá obsluha technologických zariadení
- odoberanie ľahkých plastových komponentov z dopravníkového pásu
- kontrola kvality výrobku, hlavne vizuálna kontrola výrobku,
- ukladanie výrobkov do prepravných obalov / balenie

- nenáročná práca
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti s obsluhou vstrekolisov sú výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SŠ / SOU – strojárske výhodou

Spôsobilosť pracovať v 4-zmennej prevádzke

Novozaložená pobočka talianskeho dodávateľa pre automobilový priemysel - výroba plastových komponentov.

Adresa spoločnosti

Brenta Slovakia s.r.o
Nová 4375/4375
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

ID: 3466657   Dátum zverejnenia: 28.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   680 € základná mzda + 70 € dochádzkový bonus.