Technológ vstrekovania plastov

BRENTA SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1,700 € v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o pridelené technológie (2 vstrekovacie stroje Engel a prídavné zariadenia potrebné pre chod vstrekovacieho stroja).
• naplánovanie, objednanie, zabezpečenie samotnej inštalácie, uvedenie do prevádzky a spustenie sériovej výroby vstrekovacích strojov a prídavných zariadení
• tvorba layoutu a umiestnenia strojov
• stanovenie procesných predpisov, technologických postupov a štandardov pre nastavovačov, pre kontrolu procesných parametrov zariadení, vytváranie popisov práce / pracovných inštrukcií a školenie nastavovačov
• zavádzanie do výroby nových technológií a granulátov (vzorkovanie a testovanie nových granulátov, skúšky foriem, výroba prototypov, vzorkovanie, uvoľnenie prvého kusu / sériovej výroby)
• programovanie vstrekolisov a obslužných robotov.
• kontrola parametrov vstrekovania, optimalizácia vstrekového procesu
• zabezpečiť vykonávanie preventívnych údržieb zariadení, vytvorenie a kontrola plánu údržby zariadení, riešenie porúch strojov
• spolupráca s oddelením kvality pri odstraňovaní chybovosti dielov vo výrobe a hľadanie nápravných opatrení pre zníženie nákladov na nekvalitu.
• spolupráca so zákazníkmi, dodávateľmi zariadení a granulátu

• Možnosť kariérneho rastu,
• Práca s high-tech (viackomponentné vstrekovanie 2~4 K)
• zaujímavé platové ohodnotenie,
• zaškolenie v zahraničí / Taliansko

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, schopnosť riešiť problémy
- vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- strategické, racionálne myslenie, systematickosť
- tecnické myslenie, porozumenie technickej dokumentácii

Novozaložená pobočka talianskeho dodávateľa pre automobilový priemysel - výroba plastových komponentov.
ID: 3352826  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1,700 € v hrubom