Vodič kamiónu

BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Glejovka, Pezinok
Termín nástupu
01.04.2024
1 500 EUR/mesiacmzda je od 1500 € vrátane variabilnej zložky, plus príplatok za prácu nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládka a vykládka kamiónov,

- kontrola nakládky tovaru podľa dodacích listov a sprievodných dokumentov,

- vodič cisterny/plachtový náves,

- ADR osvedčenie,

- preberanie prázdnych obalov a paliet u zákazníkov a ich kontrola,

- jazdy na trase Pezinok - Slovenská Ľupča

- nočné jazdy

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov v distribúcii na trhu

- 37,5 hodinový pracovný týždeň v jednozmennej prevádzke, v piatok práca do 13.30 hod.

- variabilná zložka príjmu

- príspevky pri životných a pracovných jubileách

- príspevok na športové aktivity (Multisport karta)

- nápoje a ovocie na pracovisku/nanuky

- firemné akcie a večierky

- príspevok na školské potreby pre deti

- príspevok na stravu nad rámec zákona

- ponúkame profesionálne zaškolenie

- mobilný telefón

Životopisy zasielajte e-mailom alebo poštou na adresu sídla spoločnosti.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

2

- prax v logistických skladoch s chemikáliami vítaná
- osvedčenie o ADR
- odolnosť voči stresu
- zmyslel pre zodpovednosť a detaily
- samostatnosť a precíznosť
- čistý register trestov

- obchodná činnosť s chemickými výrobkami vrátane jedov a žieravín
- kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom
- sprostredkovanie obchodu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4753527  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac