Manažér pre oblasť bezpečnosti a investícií

BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Glejovka, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Základná mesačná mzda od 1300 Eur + ročné odmeny. Finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá s vybraným kandidátom v závislosti od jeho individuálnych znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu profesionálneho, komunikatívneho a proaktívneho kolegu/kolegyňu, ktorý/á má skúsenosti v oblasti bezpečnosti, ochrany zdravia pri práci a v investičnej oblasti.
Náplň práce:
- spolupracuje s koordinátorom HSE pre CEE, distribuuje HSE úlohy a koordinuje ich plnenie
- vykonáva HSE kontroly prevádzok a zisťuje závady ohrozujúce bezpečnosť prevádzkovania na obchodných strediskách
- pripravuje správy o úrazoch, nehodách, haváriách, iných reportovateľných udalostiach a mimoriadnych udalostiach
- prekladá predpisy, smernice a iné dokumenty a transponuje ich do systému pracovných inštrukcií
- príprava investičných plánov útvaru logistiky, kontrola a report ich čerpania
- pripravuje objednávky na investičné akcie, zmluvy o dielo, kúpne zmluvy, zápisy o odovzdaní staveniska a stavby
- zabezpečuje vstupné podklady, prieskumy, odborné posudky a stanoviská pre úrady a zastupuje investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní
- tvorba a dodržiavanie ročného plánu na nákup a servis obalov
- výber dodávateľov, zabezpečenie druhu, technického prevedenia, kvality a značenia nakupovaných obalov v súlade s potrebami obchodného strediska

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť zvyšovania odbornej a jazykovej kvalifikácie (odborné školenia a jazykové kurzy)
- 37,5 hodinový týždenný pracovný úväzok (v piatok pracovná doba do 13:30 hod.)
- zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- Multisport karta

Životopisy v slovenskom, aj v anglickom jazyku zasielajte e-mailom alebo na adresu sídla spoločnosti.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 3 roky
- znalosť AJ
- vysoká miera samostatnosti
- znalosť aktuálnej legislatívy v oblasti BOZP
- komunikatívnosť, zodpovednosť, dobré organizačné schopnosti
- chemicko – technologické vzdelanie výhodou

- obchodná činnosť s chemickými výrobkami vrátane jedov a žieravín
- kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom
- sprostredkovanie obchodu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3809685  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mesačná mzda od 1300 Eur + ročné odmeny. Finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá s vybraným kandidátom v závislosti od jeho individuálnych znalostí a skúseností.