Staviteľ lešenia a dočasných strešných systémov

Brenden & Co Stillasutleie

Miesto práce
Oslo, Nórsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 500 - 6 500 EUR/mesiacMzda sa vypláca v 5. deň daného mesiaca. Dodatková mzda (13 plat) vo výške 10,2% z celoročnej hrubej mzdy sa vypláca dodatočne v nasledujúcom kalendárnom roku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáže a demontáže lešení a dočasných strešných systémov.

Plný pracovný úväzok, alebo rotačný systém, vynikajúce platobné podmienky. Zamestnavateľ zabezpečí potrebnú výstroj a pracovné oblečenie. Zamestnavateľ sprostredkuje ubytovanie. Možnosť dohody práce na rotácie. Zaevidovania pracovníka do Nórskeho sociálneho a dôchodkového systému.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač prejde online skušobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Lešenie a strešné, konštrukcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Švédsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Stavba lešenia Haki - Layher a Ubix - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Schopnosť stavať lešenia haki a Layher, alebo strešných systémov Haki, Ubix. Osobné vlastnosti, samostatnosť, precíznosť, dôslednosť. Kurz lešenia Haki alebo fasádneho rámové lešenie napr. Layher, prípadne dočasných strešných konštrukcii Haki a Ubix.
Schopnosť vykonávať pracovné úlohy samostane, po zadaní pracovnej úlohy managerom.

Požičovňa lešenia s viac ako 50 ročnou tradíciou, spoločnosť zamestnáva 130 zamestnancov na stály pracovný pomer.
Spoločnosť sa zaoberá prenájmom a stavbou lešenia typu Layher a Haki.
Spoločnosť zastrešuje výstavbu lešení v okruhu Oslo.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Novodomsky
Tel.: +421940513789
E-mail: poslať životopis
ID: 4829737  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac