Reagujte bez životopisu

Zvárač

BRB výroba s. r. o.

Miesto práce
Bytčianska 497/126, Žilina-Považský Chlmec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 12 EUR/hod.Úkolová práca zvárača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. zváranie konštrukčnej ocele
2. zváranie výrobkov metódou MIG CO2, brúsenie a začisťovanie
3. zodpovednosť za kvalitu zvarov zváraných výrobkov a ich začistenie
4. úprava a kontrola zvarov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite životopis:
-emailom:[email protected]
-poštou: Bytčianská 497/126, 010 03 Považský Chlmec

Alebo osobne na uvedenej adrese firmy od 8:00-15:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kovovýroba

1. platný zváračský preukaz ZM-1
2. čítanie výkresovej dokumentácie
3. dodržiavanie technologických postupov a noriem zvárania
4. schopnosť pracovať samostatne
5. prax min. 2roky

Spoločnosť BRB výroba s.r.o. bola založená za účelom výroby a dodávok, montáží zvodidlových cestných a mostných systémov, oceľových zábradlí, kotvenia ríms, protihlukových zábran, oceľových konštrukcií a mnohých ďalších ponúkaných služieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4813358  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.