Hľadáme vodičov MKD - EÚ / SK-DE, 3+1, 2+1 a VV

BRAVO LOGISTICS, s. r. o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 2 500 EUR/mesiacdochádzkovy bonus,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič kamiónovej súpravy

ČO ZÍSKATE?
• Stabilnú prácu v stabilnom kolektíve s rodinnou a priateľskou atmosférou, s ľudským prístupom
• Motivujúce ohodnotenie spĺňajúce prioritne zákonné normy,
• Vozidlo, vybavené tankovacími kartami a automatickým platením mýta na všetky
krajiny EU (mýtne jednotky)
• Firemnú platobnú kartu VISA
• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Garanciu pripísania mzdy na Váš účet k 10.dňu v mesiaci bez meškania, v celku
• Dôsledné dodržiavanie AETR a všetkých zákonov
• Ochranné pracovné prostriedky a oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

3

ČO BY STE MALI VEDIEŤ? (Kvalifikačné požiadavky):
• Vlastníte vodičský preukaz C, E
• Prax MKD min. 3 roky
• Máte výborné vodičské schopnosti
• Ovládate pravidlá Dohody AETR a bezpečného uloženia tovaru
• Vlastníte: Kartu vodiča, Kvalifikačná kartu, Zdravotnú a psychologickú spôsobilosť
• Ovládanie min. 1 cudzieho jazyka podmienkou : NJ, AJ
• Základné ADR osvedčenie výhodou

KTO SME?
Sme dynamicky sa rozvíjajúca, finančne stabilná, spoľahlivá slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Hlôška
Tel.: +421901716603
E-mail: poslať životopis
ID: 4749836  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac