Hľadáme vodičov MKD - EÚ / SK-DE, na režim práce 2+2 alebo VV.Denná dieta 90-95€. Mzda do 2500€ netto

BRAVO LOGISTICS, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiacZÁKLADNÁ MZDA: 816 EUR. Denná dieta 90-95€. Príspevok na dopravu ZH- BA Garancia pripísania mzdy, diet a celého príjmu na Váš účet k 10.dňu v mesiaci bez meškania, v celku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov – VODIČOV MKD na:

• turnus 2+2 (EU),
alebo
• VV (víkend vonku/víkend doma) - pravidelné prepravy SK-DE-SK

KTO SME?
Sme dynamicky sa rozvíjajúca, finančne stabilná, spoľahlivá slovenská spoločnosť, pôsobiaca v medzinárodnej kamiónovej doprave, ktorá podporuje zosúladenie rodinného a pracovného života.
Disponujeme 12- mi vozidlami Mercedes - Benz Actros EURO 6 (11/2019) .
vybavený pokročilou telematikou ,
návesy KRONE, komunikácia cez tablet

Ponúkame:
• Vozidlo, vybavené tankovacími kartami
• automatické platenie mýta na všetky krajiny EU (mýtne jednotky)
• Firemnú platobnú kartu VISA
• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Ochranné pracovné prostriedky a oblečenie pri nástupe
• mzda do 2500€ netto
• stabilné zamestnanie

Požiadavky:
• prax s návesovou súpravou
• ochotu pracovať
• seriozny prístup
• staranie s o zverené vozidlo
• mať všetky potrebné doklady na vedenie návesovej súpravy

Informácie o výberovom konaní

STE TO VY, KOHO HĽADÁME?
Ak Vás táto ponuka práce zaujala, v prvom kroku pošlite na [email protected] svoj životopis, napíšte nám o ktorý turnus máte záujem, prečo by sme mali vybrať práve Vás a svoj text vyvážte spísaním svojich očakávaní. Ak si vyberieme práve Vás, dohodneme si osobné stretnutie. E-mail označte predmetom „VODIČ (typ turnusu)“. Do niekoľkých dní sa Vám určite ozveme a dáme Vám ďalšie informácie. Ak si na osobnom stretnutí navzájom sadneme a budeme chcieť spolupracovať, dohodneme si termín vstupného školenia a nástupu.
Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s požiadavkami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU 2016/679 a zákona č. 18/2018 Zbierky zákonov o ochrane osobných údajov.

Kontakt:
Marek Hlôška
E-mail: [email protected]

Tel: +421 901 716 603
Web: http://www.bravolog.sk/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

3

ČO BY STE MALI VEDIEŤ? (Kvalifikačné požiadavky):
• Vlastníte vodičský preukaz C, E
• Prax MKD min. 3 roky
• Máte výborné vodičské schopnosti
• Ovládate pravidlá Dohody AETR a bezpečného
uloženia tovaru
• Vlastníte: Kartu vodiča, Kvalifikačná kartu, Zdravotnú
a psychologickú spôsobilosť
• Ovládanie min. 1 cudzieho jazyka podmienkou : NJ, AJ
• Základné ADR osvedčenie - pravidelné prepravy SK-DE

KTO SME?
Sme dynamicky sa rozvíjajúca, finančne stabilná, spoľahlivá slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4175989  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac