Hľadáme vodičov MKD na rôzne typy pravidelných prepráv SK – DE: 1650-2500 Eur netto/mesiac, denný priemer 82-105 Eur netto

BRAVO LOGISTICS, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 650 - 2 500 EUR/mesiac1800 - 2000 EUR/mesiac - bez ADR, víkend vonku-víkend doma; 1850-2500EUR/mesiac - s ADR, víkend vonku-víkend doma; 1650-2000EUR/mesiac - bez ADR, Pondelok - Piatok. ZÁKLADNÁ MZDA: 739EUR. Príjem prepočítaný na deň: priemerne 82-105 Eur v čistom (závisí od dĺžky mesiaca, typu pravidelnej prepravy a množstva najazdených km podľa AETR bez príspevku na dopravu. PLUS Príspevok na dopravu k miestu parkovania prideleného vozidla. Garancia pripísania mzdy na Váš účet k 10. dňu v mesiaci bez meškania, v celku, podľa zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partnerov – VODIČOV MKD na rôzne typy fixných pravidelných prepráv SK-DE:

• 2 týždne vonku, každý 2. víkend doma
- bez ADR (1800 -2000 Eur v čistom)
- so základnou ADR (1850-2500 Eur v čistom)

alebo

• Od Pondelka do Piatka, každý víkend voľný (1650-2000 Eur v čistom)

Priemerne 82-105 EUR/netto/denne
Termín nástupu: 12.07.2021/15.08.2021

DÔVODY:
• Sami seba chceme v oblasti medzinárodnej dopravy posunúť o kúsok ďalej, prekonať svoje limity a ukázať celému svetu, že táto práca sa dá robiť aj inak – zodpovedne, morálne, spoľahlivo a bezpečne, s dodržiavaním všetkých zákonov
• Získavame nové zákazky, preto potrebujeme vodičov viac a hľadáme možno Vás
• Chceme pomáhať naším odberateľom, dodávateľom a zamestnancom uskutočniť ich potreby spoľahlivo, kvalitne, bezpečne, morálne, včas, k čomu nás zaväzuje morálny kódex, ktorý vo firme zavedený máme
• Chceme byť spoľahlivou, zodpovednou a bezpečnou firmou a k tomu potrebujeme Vašu pomoc

KTO SME?
Sme finančne stabilná, spoľahlivá a zodpovedná slovenská spoločnosť, pôsobiaca v medzinárodnej kamiónovej doprave, ktorá podporuje zosúladenie rodinného a pracovného života. Disponujeme vlastným vozovým parkom, 12- mi novými vozidlami Mercedes - Benz EURO 6 (11/2019) so zlatým servisným kontraktom.
BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ je náš nástroj, s ktorým pracujeme a aj "výrobok", ktorý predávame.
Naši vodiči patria medzi najlepšiu špičku jazdcov v rámci celej Slovenskej republiky v národnom hodnotení FleetBoard Drivers League 2018. Vďaka ich výborným vodičským zručnostiam a profesionálnej práci dispečerov a disponentov, sa BRAVO LOGISTICS v rámci tejto národnej ligy umiestnila v roku 2018 na 3. MIESTE v SR s jazdným štýlom 9,63.
Hlavnou víziou spoločnosti je maximálna bezpečnosť v každom ohľade. Chceme byť špecialistom v doprave, ktorý je maximálne spoľahlivý smerom k dodávateľom, odberateľom i zamestnancom. Za účelom zvyšovania kvality práce a poskytovaných služieb, spoločnosť k tomuto cieľu vedie vybudovaný a do praxe zavedený funkčný systém riadenia kvality v zmysle normy ISO 9001:2015. Tiež zavedený morálny kódex, ktorý spoločnosť a jej zamestnancov usmerňuje a zaväzuje k správaniu bez klamania, zavádzania, podvodného konania, k dodržiavaniu všetkých príslušných zákonov a noriem.

HĽADÁME (Aký človek by ste mali byť?):

• Niekoho, kto má naozaj rád svoje povolanie vodiča
• Človeka, ktorému spoľahlivosť a bezpečnosť je vlastná
• Toho, kto efektívne využíva svoj pracovný čas, výmenou za slušný plat
• Niekoho, kto si uvedomuje dôležitosť dodržiavania pravidiel cestnej premávky, predvídavej jazdy, AETR a vie, že ich porušením ohrozuje bezpečnosť svoju, ale aj svojej rodiny, okolia, bezpečné fungovanie firmy, zákazníka
• Niekoho, kto si je vedomý toho, akým dôležitým článkom v dopravnej firme je on sám a od jeho vodičských schopností, zodpovednosti, čestnosti, sebakontroly, dôslednosti závisí úspešnosť firmy, zákazníkov, ale aj úspešnosť a spokojnosť jeho
• Niekoho, kto si uvedomuje dôležitosť svojho povolania, ale zároveň dôležitosť práce celého tímu v dopravnej firme, dôležitosť zákazníkov a dodávateľov
• Vodiča, ktorý vie, že nedbanlivosť, hnevlivosť, agresivita, požívanie omamných látok pri výkone jeho povolania môže mať fatálne následky a je mu to cudzie
• Vodiča, pre ktorého sú ponúkané podmienky našej spoločnosti vysokou motiváciou a nechce túto prácu len "vyskúšať"

ČO BUDETE ROBIŤ?
• Budete vykonávať pravidelnú prepravu - "koliečko" tam a späť
• Budete viesť pridelenú 1 ročnú plachtovú návesovú súpravu Mercedes –Benz EURO 6 (11/2019),v krajinách na jednej trase: SK – DE

• Pri práci Dva týždne vonku, každý 2. víkend doma, budete: Začínať v Pondelok ráno alebo v nedeľu večer. V prvom týždni urobíte väčšinou 3 otočky, v druhom dve. Ak v prvú sobotu vykladáte na SK, máte povolené ísť domov. V druhom týždni turnusu máte štandardné víkendové voľno. Parkovanie: Zohor

• Pri práci od Pondelka do Piatka, budete: Začínať v Pondelok ráno alebo v nedeľu večer. V každom týždni urobíte väčšinou 2 otočky. Ak začnete v nedeľu večer, končíte s 99% pravdepodobnosťou v piatok doobeda. Voľno máte do nedele večera/ príp. pondelka rána. Parkovanie: Zohor

• Budete nakladať/vykladať prepravovaný náklad, zabezpečovať náklad
• Budete pravidelne informovať prideleného slovensky hovoriaceho dispečera/disponenta a presne plniť jeho pokyny
• Budete sa starať o zverenú súpravu, udržiavať vozidlo v čistom stave
• Budete dodržiavať pravidlá cestnej premávky, pravidlá defenzívnej a predvídavej jazdy, AETR
• Budete jasne a bezchybne vyplňovať a odovzdávať CMR doklady
• Nastupovať do práce budete do Vášho prideleného vozidla parkujúceho v Zohore, na dopravu k pridelenému vozidlu budete dostávať príspevok
• Veľmi dobre dohodnuté okná
• Nočné jazdy: áno (pri preprave so základnou ADR)

ČO ZÍSKATE?
• Stabilnú prácu v stabilnom kolektíve s rodinnou a priateľskou atmosférou, s ľudským prístupom
• Primerané a motivujúce ohodnotenie, podiel na výkone - výkonnostné odmeňovanie
• ZÁKLADNÁ MZDA: 739 EUR
• V rámci voľna voľný víkend
• Pridelené nové vozidlo
- (vozový park Mercedes –Benz EURO 6 (11/2019),
vybavený pokročilou telematikou (GPS, senzory, čidlá, scaner...), náves KRONE
alebo
- MEGA súprava Mercedes –Benz EURO 6 (11/2019) + Kogel Mega Double deck 11/2019
- zlatý servisný kontrakt, pravidelná servisná kontrola, komunikácia cez
tablet
• Vozidlo, vybavené tankovacími kartami a automatickým platením mýta na všetky
krajiny EU (mýtne jednotky)
• Firemnú platobnú kartu VISA
• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Garanciu pripísania mzdy na Váš účet k 10.dňu v mesiaci bez meškania, v celku, všetko
podľa zákona
• Dôsledné zaškolenie a podporu zodpovedného dispečera
• Dôsledné dodržiavanie AETR a všetkých zákonov
• Ochranné pracovné prostriedky a oblečenie pri nástupe
• Podporu a pomoc pri ťažkých i akýchkoľvek životných situáciách

Informácie o výberovom konaní

STE TO VY, KOHO HĽADÁME?
Ak Vás táto ponuka práce zaujala, v prvom kroku pošlite na [email protected] svoj životopis, napíšte nám o ktorý typ práce máte záujem, prečo by sme mali vybrať práve Vás a svoj text vyvážte spísaním svojich očakávaní. Ak si vyberieme práve Vás, stretneme sa potom osobne. Ak si Vás nevyberieme, odpíšeme Vám a dáme vedieť prečo. E-mail označte predmetom „VODIČ MKD“. Do niekoľkých dní sa Vám určite ozveme a dáme Vám ďalšie inštrukcie. Ak si na osobnom stretnutí navzájom sadneme a budeme chcieť spolupracovať, dohodneme si termín vstupného školenia a nástupu. Veríme, že toto by mohol byť začiatok jedného výborného dlhoročného pracovného vzťahu a možno aj priateľstva.
Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s požiadavkami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU 2016/679 a zákona č. 18/2018 Zbierky zákonov o ochrane osobných údajov.

Kontakt:
Mgr. Mariana Kubáňová
E-mail: [email protected]
[email protected]
T. č.: +421 911 330 361
Web: http://www.bravolog.sk/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

3

ČO BY STE MALI VEDIEŤ? (Kvalifikačné požiadavky):
• Ste zodpovedný, spoľahlivý, slušný, samostatný
• Vlastníte vodičský preukaz C, E
• Máte prax v MKD min. 3 roky
• Máte výborné vodičské schopnosti
• Ovládate pravidlá Dohody AETR a bezpečného uloženia tovaru
• Vlastníte: Kartu vodiča, Kvalifikačná kartu, Zdravotnú a psychologickú spôsobilosť
• ADR osvedčenie pri pravidelných ADR prepravách nutnosťou
• Ovládanie min. 1 cudzieho jazyka podmienkou : NJ, AJ
• Výhodou je, ak vlastníte základné ADR osvedčenie

KTO SME?
Sme dynamicky sa rozvíjajúca, finančne stabilná, spoľahlivá slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3995400  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac