Právnik

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Sabinovská 16, Ružinov
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečenie právnej podpory pre predsedu BSK, Zastupiteľstvo BSK, odborné útvary BSK ako orgánu verejnej správy, vrátane organizácii v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti, a to v rozsahu zákonných kompetencií samosprávneho kraja.

príjemné pracovné prostredie;

stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve;

5 dní dovolenky nad rozsah podľa Zákonníka práce;

možnosť priznania polročných a koncoročných odmien až do výšky základnej mzdy (13. a 14. plat);

práca v energickom kolektíve;

možnosť využívať MultiSport kartu a palivovú kartu

ďalšie výhody v zmysle kolektívnej zmluvy

Miesto práce: Bratislavský samosprávny kraj, Sabinovská 16, 820 05 Bratislava

Ponúkaný plat: od 1.800,- €. Reálna výška nástupnej mzdy závisí od praxe a pracovných skúseností kandidáta.

Termín nástupu: 01.07.2024, príp. podľa dohody

Druh pracovného pomeru: na dobu určitú s možným predĺžením (min. 1 rok)

Požiadavky na zamestnanca
• Výhodou právna prax.

Vašu žiadosť, motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu:
melania.durdovanska@region-bsk.sk do 14.06.2024

Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať elektronicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.

Kontaktná osoba
JUDr. Matúš Šaray, 02/48264 285, matus.saray@region-bsk.sk

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

komunikačné a organizačné zručnosti;

zmysel pre tímovú prácu aj samostatné plnenie zverených úloh;

zodpovednosť;

dôslednosť;

spoľahlivosť.

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4839590  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac