Riaditeľa/riaditeľky Zariadenia sociálnych služieb ROSA

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Dúbravská cesta, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacod 2.200,- € (odmeňovanie sa realizuje v zmysle zákona číslo 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a doplnení niektorých zákonov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadiť, organizovať a kontrolovať činnosť zariadenia s cieľom zabezpečiť plynulú prevádzku v zmysle platných právnych noriem;

  • vykonávať analytickú činnosť v súvislosti s návrhom plánu a rozpočtu riadenia;
  • analyzovať a vyhodnocovať hospodárenie s rozpočtovými prostriedkami zariadenia;
  • vykonávať priebežnú a predbežnú kontrolu hospodárenia s verejnými prostriedkami;
  • zodpovedať za dodržiavanie počtu zamestnancov a mzdových prostriedkov, investičných a neinvestičných výdavkov;
  • vykonávať práce vo verejnom záujme súvisiace s poskytovaním sociálnej služby v zariadení sociálnych služieb, uzatváranie zmluvy o poskytovaní sociálnej služby fyzickej osobe, uzatváranie dodatkov k zmluve o poskytovaní sociálnej služby fyzickej osobe v prípade zmeny skutočností, ktoré sú predmetom zmluvy o poskytovaní sociálnej služby.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Dúbravská cesta 1, 845 29 Bratislava

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu určitú (po splnení zákonného predpokladu, ktorým je vymenovanie Zastupiteľstvom BSK podľa § 11 ods. 2 písmeno h) zákona č. 302/2001 Z. z. o samosprávnych krajoch zmena pracovného pomeru na dobu neurčitú)

Ďalšie požiadavky na uchádzača:

minimálne 5 rokov riadiacej praxe alebo 7 rokov práce v zariadení sociálnych služieb

- písomne predložiť Koncepciu efektívneho riadenia Zariadenia sociálnych služieb ROSA, Dúbravská cesta 1, 845 29 Bratislava (v max. rozsahu 4 strán);
- znalosť legislatívy z oblasti poskytovania sociálnych služieb a rozpočtových pravidiel verejnej správy;
- všeobecný prehľad;
- organizačné, manažérske a komunikatívne zručnosti;
- schopnosť viesť pracovný tím a motivovať podriadených zamestnancov;
- bezúhonnosť.

Zoznam požadovaných dokladov:

- doklad o dosiahnutom vzdelaní (overená kópia);
- profesijný životopis s uvedením referencie;
- výpis z registra trestov - nie starší ako tri mesiace;
- Koncepcia efektívneho riadenia Zariadenia sociálnych služieb ROSA, Dúbravská cesta 1, 845 29 Bratislava (v max. rozsahu 4 strán);
Osobitné ustanovenie:
Požadované doklady je potrebné doručiť do podateľne Úradu Bratislavského samosprávneho kraja, Sabinovská 16, 820 05 Bratislava do 30.04.2024. Obálku s materiálmi označiť „Výberové konanie – Zariadenie sociálnych služieb ROSA, Dúbravská cesta 1, 845 29 Bratislava, NEOTVÁRAŤ ! „

Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí predložia požadované doklady a budú spĺňať požadované vzdelanie a prax.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitného, ekonomického alebo právneho zamerania

Prax na pozícii/v oblasti

7

Počet rokov praxe

5

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Melánia Durdovanská
Tel.: +421248264301
E-mail: poslať životopis
ID: 4795076  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac