Asistent odboru INTERACT/oddelenie INTERACT Sekretariát

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1.300,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje spracovanie administratívnych dokumentov v spolupráci s programovým a finančným manažérom a predkladá ich oddeleniam Úradu Bratislavského Samosprávneho kraja, ktoré sú zodpovedné za ich ďalšie spracovanie;
- Zabezpečuje spracovanie objednávok, prieskumov trhu atď. v súlade s predpismi a nariadeniami a predkladá ich na podpis zodpovedným osobám;
- Zhromažďuje mesačné pracovné výkazy od externých zamestnancov a predkladá ich na ďalšie spracovanie;
- Zabezpečuje prípravu zahraničných pracovných ciest oddeleniu INTERACT Sekretariát (zabezpečenie leteniek a ubytovania);
- Zabezpečuje kolobeh dokumentov, archiváciu vrátane registrácie dokumentov a prijatej pošty;
- Spolupracuje pri organizácii podujatí a požiadavkách na verejné obstarávanie.

- stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve
- program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast
- 13. a 14. plat v súlade s kolektívnou zmluvou

- anglický jazyk podmienkou (komunikačný jazyk riadiaceho orgánu)
Miesto práce: Sabinovská 12, 820 05 Bratislava
Druh pracovného pomeru: na dobu určitú 1 rok s možným predĺžením na dobu neurčitú
Vašu žiadosť/motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu: [email protected] do 03.05.2019 do 12:00.
Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.
Kontaktná osoba
Mgr. Petra Masácová, 02/4826 4130, [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

1

- organizačné schopnosti
- pozitívny vzťah k číslam
- zmysel pre detail
- odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3647347  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.300,-EUR