Referent/analytik odboru zdravotníctva

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.400,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti (nemocnice, polikliniky, ambulancie, ...)
- riešenie podnetov (sťažností) pacientov voči poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, vykonávania dozoru u poskytovateľov zdravotnej starostlivosti
- vedenie správnych konaní voči poskytovateľom zdravotnej starostlivosti
- právne analýzy
- vydávanie povolení na prevádzkovanie zdravotníckych zariadení
- analýzy, dátové analýzy

- stabilné zamestnanie
- 13. a 14. plat
- program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Druh pracovného pomeru
- na dobu určitú (s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú)

Jazykové znalosti a úroveň ovládania
- nevyžaduje sa

Administratívne znalosti a úroveň ovládania
- znalosť Word, Excel, práca s počítačom

Počítačové znalosti a úroveň
- Word (úroveň pokročilý), Excel, znalosť práce s textom, internet

Vodičský preukaz a prax
Termín nástupu
- dohodou

Vašu žiadosť/motivačný list, životopis prosím zašlite na e-mailovú adresu: [email protected] do 15.1. 2019.

Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.

Kontaktná osoba
JUDr. Ing. Jana Ježíková, jana.jezikova@region-bsk 02/ 48 264 902

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

-právo, medicína, ekonomika resp. VŠ iná. Znalosť zdravotníckej legislatívy a prax vo využívaní zdravotníckej legislatívy výhodou.

-vzťah k práci vo verejnej správe
-zodpovednosť, tímová práca, samostatnosť
- analytické myslenie

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3563884  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.400,-€