Referent oddelenia investičných činností

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
október 2018
Mzdové podmienky (brutto)
Minimálny nástupný plat: 1400,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie komplexnej činnosti pridelených investičných akcií, rekonštrukcií, opráv a údržby stavebných objektov a odstraňovania havarijných stavov;
- kontrola pripravovaných objednávok na realizáciu stavebných prác; príprava podkladov k zmluvám a objednávkam na realizáciu stavebných prác;
- kontrola priebehu stavebných prác, kontrola dodržiavania technologickej disciplíny dodávateľa, realizácia zápisov v stavebnom denníku, príprava dokladov ku kolaudácii a odovzdávaciemu konaniu užívateľovi;
- zabezpečovanie obhliadok, popisov a fotodokumentácie požiadaviek na rekonštrukcie, opravy a údržbu;
- spolupráca pri príprave návrhu rozpočtu v oblasti investícií a bežných prostriedkov na odstraňovanie havárií, opravy a údržbu objektov;
- posudzovanie projektových dokumentácií;
- príprava, stanovenie a kontrola podkladov cenového a rozpočtového charakteru pri zabezpečovaní stavebných a rekonštrukčných prác, opráv a údržby;

- stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve;
- 13. a 14. mzda
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie;
- program vzdelávania podporujúci odborný rast

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce: Sabinovská 16, 820 05 Bratislava
Druh pracovného pomeru: na dobu určitú na 1 rok s možným predĺžením na dobu neurčitú
Požiadavky na zamestnanca:
- znalosť legislatívy v oblasti stavebníctva;
- práca s CENKROS, MS WORD, MS Excel a MS Outlook na pokročilej úrovni;
Požadovaná prax:
- min. 5 roky v oblasti stavebníctva
Vašu žiadosť/motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu:
[email protected] do 31. 08. 2018.

Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie. Uchádzači, ktorí nevyhovujú profilu, nebudú kontaktovaní.

Kontaktná osoba
Ing. Jozef Chynoranský, 02/4826 4401, [email protected]
Ing. Pavol Líška, 02/4826 4409, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- organizačné schopnosti;
- zmysel pre detail;
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve;

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3470917  Dátum zverejnenia: 15.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálny nástupný plat: 1400,- EUR