Finančný manažér riadiaceho orgánu PS INTERACT III

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Sabinovská, Bratislava
Termín nástupu
október 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1.300,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kontrolu predložených žiadostí o platbu zodpovednosť za prípravu, evidenciu, kontrolu a operatívny priebeh účtovných dokladov pred úhradou;
- zabezpečenie archivácie účtovných dokladov a dokumentov k žiadostiam o platbu;
- zodpovednosť za vedenie účtovníctva RO v spolupráci s odborom financií;
- spolupracovanie na vypracovaní Výročných správ o vykonávaní programu, priebežného a usmerňujúceho hodnotenia a Záverečnej správy o vykonávaní programu a zodpovednosť za predloženie podkladov do uvedených dokumentov za oblasť svojej pôsobnosti;
- spolupracovanie na príprave podkladov pre hodnotenie programu;
- spracovanie finančných analýz, odhadov;
- planning, budgeting a forecasting programu;
- administratívne činnosti odboru;
- komunikácia a spolupráca so zahraničnými partnermi.

- stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve;
- práca v medzinárodnom kolektíve;
- program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Vašu žiadosť/motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu:
melania.durdovanska@region-bsk.sk do 09. 09. 2018.

Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie. Uchádzači, ktorí nevyhovujú profilu, nebudú kontaktovaní.

Kontaktná osoba
Ing. Janka Jelemenská, 02/4826 4235. jana.jelemenska@region-bsk.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.9.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

2

Predpoklady:
- komplexný prehľad v problematike Európskych štrukturálnych a investičných fondov a Európskej územnej spolupráce/Interreg;
- prax min. 2 roky v problematike európskych štrukturálnych a investičných fondov.
Zručnosti:
- organizačné schopnosti;
- pozitívny vzťah k číslam;
- zmysel pre detail;
- odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve;
- ochota cestovať;

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Sabinovská 16
820 05 Bratislava 25

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Melánia Durdovanská
Tel.: +421248264301
E-mail: poslať životopis
ID: 3466722   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1.300,- €