Vedúci oddelenia marketingu

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Sabinovská, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat: 1.800,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovanie činnosti podriadených zamestnancov,
- motivovanie zamestnancov,
- návrhy, príprava a realizácia podujatí BSK,
- tvorba rozpočtov, kontrola finančných tokov, participácia pri vyhlasovaní verejných súťaží,
- tvorba mediaplánov a marketingových aktivít,
- orientácia v legislatíve,
- zadávanie a kontrola práce podriadených zamestnancov.

- stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve
- program vzdelávania podporujúci odborný rast
- 13. a 14. plat

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce: Sabinovská 16, 820 05 Bratislava
Termín nástupu: 01. 08. 2018 (príp. dohodou)
Požiadavky na zamestnanca
- predchádzajúca práca na pozícií account manager výhodou,
- znalosť legislatívy,
- práca s MS Word, MS Excel a MS Outlook na pokročilej úrovni,
- vodičský preukaz (skupina B) aktívny šofér,
- orientácia na trhu reklamných predmetov, polygrafie, potlače,
- skúsenosti s tvorbou rozpočtov, media plánov.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské, vysokoškolské II. stupňa výhodou

Požadovaná prax
prax v reklamnej agentúre (min. 3 roky)
Vašu žiadosť/motivačný list a štruktúrovaný životopis prosím zašlite na adresu: [email protected] do 22.06.2018.

Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie. Výberové konanie bude 3 kolové. 1 kolo zaslanie požadovaných dokumentov (CV, motivačný list, žiadosť). 2. kolo písomné testy. 3. kolo osobný pohovor.

Kontaktná osoba
PhDr. Branislav Masarovič, [email protected]

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, precíznosť, tímová práca, kreatívne myslenie, schopnosť motivovať podriadených

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3414542  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat: 1.800,- €