Bratislavský Meštiansky pivovar hľadá čašníkov/čašníčky

Bratislavský Meštiansky Pivovar s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský Meštiansky Pivovar, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, prípadne podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou novo tvoriaceho sa tímu v rokmi zabehnutej prevádzke? Chcel by si zúročiť svoje skúsenosti, prípadne sa priučiť niečomu novému? Baví Ťa práca s ľuďmi, si komunikatívny, zodpovedný a flexibilný? Páči sa Ti koncept nášho pivovaru? Ak áno, pošli nám svoj životopis a my sa ozveme, prípadne sa zastav priamo na prevádzke.

Zodpovednosť a profesionálny servis, dodržiavanie zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb, podávanie kvalifikovaných informácií o ponúkanom sortimente a službách v prevádzkach, zabezpečovanie správneho účtovania cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu,kontrolovanie stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru a materiálu.Práca na zmeny ( krátky/dlhý týždeň)

perspektívne zamestnanie
možnosť ďalšieho vzdelávania
kvalitné podmienky pre výkon práce
zavreté počas vianočných a novoročných sviatkov

V prípade, že vás naša ponuka oslovila, posielajte nám vaše štrukturované životopisy na e-mailovú adresu: zamestnanie@mestianskypivovar.sk . V prípade, že zasielate svoje osobné údaje, je potrebné priložiť následovný text: "súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosti Bratislavský meštiansky pivovar, s.r.o. Bratislava. Poskytnutie údajov je dobrovolné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 ods. 3 cit. zákona.Je ho možné kedykoľvek písomne odvolať." Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom preverenia osobnostného potenciálu v rámci personálneho pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

Bratislavský Meštiansky Pivovar

Bratislavský Meštiansky pivovar na Drevenej ulici nadväzuje na dávnu tradíciu známeho Meštianskeho pivovaru „Die Bürgerliche Brauerei“, domácimi zvaného Meštiak. Varilo sa v ňom dobré pivo a priľahlá pivovarská reštaurácia bola vychýrená svojou domácou kuchyňou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Drevena 8
811 06 Bratislava, Staré mesto

Kontakt

ID: 2231821   Dátum zverejnenia: 13.2.2018