Lekár rádiológ

Bratislavské rádiodiagnostické centrum, a. s.

Miesto práce
Nám. SNP 10, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
lekár so špecializáciou v príslušnom odbore 2500 €, lekár bez špecializácie s min.polročnou praxou v rádiodiagnostike 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie špecializovaných činností v rádiologickej diagnostike - Samostatné diagnostické vyšetrenia pomocou rádiodiagnostických zobrazovacích metód v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore rádiológia, v súlade s platnými právnymi predpismi a etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka

Ponúkame :
- výhodné platové podmienky, pohyblivá zložka mzdy dohodou
- po dohode možnosť ubytovania
- dodatková dovolenka
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu
- podpora ďalšieho vzdelávania
- príjemný kolektív
- náborový príspevok vo výške 4000,- EUR lekárom so špecializáciou v odbore rádiológia
- náborový príspevok vo výške 2000,- EUR lekárom bez špecializácie v odbore rádiológia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- špecializovaná odborná spôsobilosť v zmysle Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 296/2010 Z. z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania, spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov, sústave špecializačných odborov a sústave certifikovaných pracovných činností v znení neskorších predpisov
- lekár v predatestačnej príprave
- neatestovaný lekár s minimálne polročnou praxou v rádiodiagnostickom zariadení
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- schopnosť zvládať záťažové situácie
- samostatnosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie

Naša spoločnosť poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti komplexnej rádiológie. Od začiatku svojho pôsobenia patríme k popredným pracoviskám svojho druhu na Slovensku. Vysoká odborná kvalifikácia medicínskeho personálu a vybavenie modernými diagnostickými prístrojmi sú garanciou nadštandardnej starostlivosti o pacienta.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3631574  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: lekár so špecializáciou v príslušnom odbore 2500 €, lekár bez špecializácie s min.polročnou praxou v rádiodiagnostike 1500 €