Lekár bez špecializácie / so špecializáciou - Rádiólogia

Bratislavské rádiodiagnostické centrum, a. s.

Miesto práce
Námestie SNP 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať špecializované činnosti v rádiologickej diagnostike - Samostatné diagnostické vyšetrenia pomocou rádiodiagnostických zobrazovacích metód v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore rádiológia, v súlade s platnými právnymi predpismi a etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka

Odborný rast, príjemný kolektív, rizikový príplatok, dodatková dovolenka, DDS

Informácie o výberovom konaní

atestácia výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti komplexnej rádiológie. Od začiatku svojho pôsobenia patríme k popredným pracoviskám svojho druhu na Slovensku. Vysoká odborná kvalifikácia medicínskeho personálu a vybavenie modernými diagnostickými prístrojmi sú garanciou nadštandardnej starostlivosti o pacienta.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3363282  Dátum zverejnenia: 16.4.2018