Lekár bez špecializácie / so špecializáciou - Rádiólogia

Bratislavské rádiodiagnostické centrum, a. s.

Miesto práce
Námestie SNP 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať špecializované činnosti v rádiologickej diagnostike - Samostatné diagnostické vyšetrenia pomocou rádiodiagnostických zobrazovacích metód v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore rádiológia, v súlade s platnými právnymi predpismi a etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka

Odborný rast, príjemný kolektív, rizikový príplatok, dodatková dovolenka, DDS

Informácie o výberovom konaní

atestácia výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.5.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Bratislavské rádiodiagnostické centrum, a.s. sa zaoberá poskytovaním zdravotnej starostlivosti
v odbore rádiológia so zreteľom na komplexnosť poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratislavské rádiodiagnostické centrum, a.s.
Námestie SNP 10
814 99 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozefa Slottová
Tel.: +421 907 775 800
E-mail: poslať životopis
ID: 3363282   Dátum zverejnenia: 16.4.2018