HR Špecialista /-ka

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2023 alebo dohodou
1 400 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda. Pracovná ponuka sa bude odvíjať od skúseností vybraného uchádzača. Platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z.Z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme HR špecialistu/-ku, ktorý sa postará o agendu ľudských zdrojov, internú komunikáciu a rozvoj firemnej kultúry.
Hľadáme niekoho šikovného, kto by s chuťou prispieval k rozvoju pracovného prostredia BKIS na Hviezdoslavovom námestí a pritiahol do organizácie nové talenty.

Náplň práce :
● Zodpovednosť za nábor a celý výberový proces (inzercia, selekcia, telefonický screening, príprava a realizácia pohovorov);
● Manažovanie nástupu nových zamestnancov a plánovanie onboardingu a offboardingu ;
● Definovanie pracovných náplní a požiadaviek na ich obsadenie;
● Aktívna rola a spolupráca pri tvorbe firemnej kultúry;
● Podpora rozvoja a plánovanie vzdelávania zamestnancov;
● Správa zamestnaneckých benefitov;
● Aktívna rola pri procese adaptácie nových zamestnancov;
● Spolupráca pri nastavení systému vyhodnocovania výkonnosti zamestnancov;
● Zodpovednosť za všetky administratívne úkony v oblasti HR, spracovanie personálnej agendy;
● Komunikácia smerom k interným a externým zamestnancom;
● Organizovanie stretnutí, školení a interných podujatí;
● Vystavovanie objednávok a realizácia zmluvných vzťahov s dodávateľmi;
● Ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce.

• 5 bonusových dní dovolenky
• inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie s výborným tímom
• moderný open space v centre Bratislavy
• 7,5 hodinový pracovný čas
• možnosť práce z domu 1x týždenne po skúšobnej dobe
• stravné v hodnote 5,10 €
• digitalizované interné systémy
• odborné vzdelávanie (interná knižnica, konferencie, workshopy a iné)
• Multisport

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prednosť budeme dávať uchádzačom, ktorí majú:
• aspoň 3 ročná prax s náborom zamestnancov
• skúsenosti v komplexnom HR v stredne veľkej organizácii alebo v agentúre sú výhodou
• orientácia v súčasných trendoch v HR a v budovaní firemnej kultúry
• záujem o oblasť kultúry a veci verejné
• schopnosť pracovať samostatne a osobne pokryť všetky oblasti HR
• výborné komunikačné a organizačné zručnosti
• znalosť pracovného práva a súvisiacej legislatívy
• chuť meniť a zlepšovať
• dobrá znalosť práce s PC, MS Office

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4498375  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac