Účtovníčka / Účtovník

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
15.3.2023 alebo dohodou
1 300 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda. Pracovná ponuka sa bude odvíjať od skúseností vybraného uchádzača. Platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z.Z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše ekonomické oddelenie hľadáme skúsenú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu samostatná účtovníčka/účtovník pre komplexné vedenie účtovníctva.

Na tejto pozícii budete zodpovedať za :
• vedenie evidencie došlých faktúr, cestovných príkazov, bankových výpisov, pokladničných dokladov
• fakturácia, vystavovanie daňových dokladov – znalosť zákona č. 222/2004 Z. z. pri prenájme majetku, príprava podkladov pre spracovanie DPH
• spracovanie platieb a úhrad faktúr
• účtovanie záloh a pokladne
• kontrola saldokonta
• podieľanie sa na prácach mesačných a ročnej účtovnej závierky
• zastupiteľnosť v rámci finančného oddelenia

• 5 bonusových dní dovolenky
• príjemný 4 členný tím ekonomického oddelenia
• odborné vzdelávanie (interná knižnica, konferencie, workshopy a iné)
• 7,5 hodinový pracovný čas
• možnosť práce z domu
• moderné prostredie v srdci starého mesta na Hviezdoslavovom námestí
• stravné lístky v hodnote 5,10 €
• digitalizované interné systémy
• inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie
• Multisport

• Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne do 7.3.2023 alebo kým inzerát nestiahneme.
• Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe.
• Prípadné otázky ohľadom výberového procesu posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prednosť budeme dávať uchádzačom, ktorí majú:
• prax minimálne 2 roky s komplexným podvojným účtovníctvom
• zodpovedný a samostatný prístup k práci
• analytické a logické myslenie
• zmysel pre detail a poriadok, vzťah k číslam
• príjemné vystupovanie
• systematický prístup k riešeniu úloh

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4494120  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac