PR špecialista / PR špecialistka BKIS

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
1.10.2022 alebo dohodou
1 400 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda. Pracovná ponuka sa bude odvíjať od skúseností vybraného uchádzača. Platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z.Z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obnoveného tímu marketingového oddelenia hľadáme skúseného nadšenca pre PR, niekoho s dobrou energiou, kto má chuť prinášať svieže nápady do našej komunikácie s médiami a verejnosťou.

- Zodpovednosť za plánovanie, tvorbu a realizáciu off-line a online PR aktivít BKIS.
- Budovanie, rozvíjanie a udržiavanie dobrých vzťahov s médiami, verejnosťou a mienkotvornými osobnosťami s cieľom podporovať všeobecné povedomie o organizácii.
- Príprava a organizovanie tlačových konferencií.
- Príprava a koordinácia distribúcie informačných materiálov (tlačové správy, pozvánky a pod.).
- Monitorovanie diania na trhu, sledovanie komunikačných aktivít kultúrnych organizácií príbuzného zamerania.
- Spolupráca s hlavným mestom, mestskými organizáciami, mestskými časťami a externým partnermi pri komunikácii projektov a aktivít BKIS.
- Hľadanie, oslovovanie a komunikovanie s potencionálnymi produktovými či mediálnymi partnermi.
- Zodpovednosť za jazykovú a textovú stránku výstupov.
- Spolupráca pri tvorbe sloganov, textov na bannery, príspevkov na sociálne siete.
- Navrhovanie nových externých a interných komunikačných aktivít.

• inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie v dynamickom tíme
• 5 bonusových dní dovolenky
• 7,5 hodinový pracovný čas
• home office 1 x týždenne
• moderné prostredie v centre starého mesta na Hviezdoslavovom námestí
• stravné v hodnote 4,80 €
• digitalizované interné systémy
• Multisport

• K životopisu pripojte prosím aj krátky motivačný list a prehľad aktuálnych mediálnych výstupov.
• Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne do 15.9.2022 alebo kým inzerát nestiahneme.
• Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe.
• Prípadné otázky ohľadom výberového procesu posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing a komunikácia, kulturológia a podobné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Minimálne 2-3 ročná prax v PR (najlepšie na oddelení komunikácie alebo v PR agentúre)
• Prehľad a záujem o oblasť kultúry a veci verejné
• Orientácia v súčasných trendoch v PR a v budovaní pozitívneho imidžu organizácie
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Bezchybné ovládanie slovenského jazyka
• Štylistické schopnosti, skúsenosti s prácou s textom
• Výborné organizačné schopnosti
• Silný vzťah k hlavnému mestu Bratislava
• Prirodzený networker

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4415315  Dátum zverejnenia: 1.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac