Editor/-ka webového obsahu

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
asap alebo dohodou
1 400 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda. Pracovná ponuka sa bude odvíjať od skúseností vybraného uchádzača. Platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z.Z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou na tejto pozícii bude:
• upravovať a udržiavať webové stránky BKIS
• práca s publikačným systémom wordpress
• tvoriť a spravovať obsah (text, obrázky, videá atď.) webových stránok,
• koordinovať požiadavky oddelení, aby ste definovali požiadavky na obsah webových stránok,
• pravidelne kontrolovať a sledovať presnosť obsahu,
• upravovať, korigovať a navrhovať vylepšenia písaného obsahu,
• odstraňovať problémy s obsahom, ktorý sa nezobrazuje správne,
• sledovať a analyzovať návštevnosť webových stránok,
• vytvárať a aktualizovať informácie, texty, fotografie, videá,
• držať krok s novými trendmi vo webových technológiách,
• spolupracovať s externou agentúrou na technických požiadavkách a odstraňovaní problémov, ktoré sa nedajú riešiť interne.

• 5 bonusových dní dovolenky
• príjemný 6 členný tím marketingového oddelenia
• odborné vzdelávanie (interná knižnica, konferencie, workshopy a iné)
• 7,5 hodinový pracovný čas
• možnosť práce z domu 1 x týždenne po skúšobnej dobe
• moderné prostredie v srdci starého mesta na Hviezdoslavovom námestí
• stravné v hodnote 5,10 €
• digitalizované interné systémy
• inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie
• Multisport karta

• Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne kým inzerát nestiahneme.
• Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe.
• Prípadné otázky ohľadom výberového procesu posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomické, umelecké

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť s prácou s webovým redakčným systémom a s prácou ako webový editor min. 2 roky
• schopnosť samostatnej práce s wordpress na veľmi dobrej úrovni
• vynikajúce ústne a písomné komunikačné zručnosti,
• schopnosť budovať silné pracovné vzťahy a spolupracovať s ľuďmi v celej organizácii,
• silná orientácia na poskytovanie služieb a na kvalitne odvedenú prácu,
• vynikajúce gramatické a štylistické schopnosti,
• prax v digitálnom marketingu výhodou,
• skúsenosti s Photoshopom, HTML a CSS sú vítané.

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4372018  Dátum zverejnenia: 4.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac