Špecialista/-ka pre Open Call

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
1.1.2024 alebo dohodou
1 400 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda. Pracovná ponuka sa bude odvíjať od skúseností vybraného uchádzača. Platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z.Z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BKIS ako verejná rozpočtová organizácia zriadená Hlavným mestom SR Bratislava zriadila systém Open Call s cieľom transparentného výberu a zabezpečenia rovnakých príležitostí pre žiadateľov a žiadateľky o podporu a spoluprácu s BKIS, ako aj za účelom efektívneho plánovania kapacít BKIS. Prioritou BKIS je podpora občianskych aktivít a komunít v Bratislave, vytvorenie lepších podmienok pre zvýšenie dostupnosti kultúry v meste, decentralizácia a rozvoj verejných priestranstiev. Zároveň však BKIS organizačne podporuje aj podujatia mesta, mestských častí a mestských a iných verejných inštitúcií organizovaných na území mesta.

Na tejto pozícii budete súčasťou malého tímu, ktorý spoločne pracuje na nastavení a rozvoji Programu podpory kultúrnych podujatí prostredníctvom systému Open Call

Vašou úlohou bude:

• Podieľa sa na tvorbe nastavenia procesov príjmu, spracovania a vyhodnotenia žiadostí;
• Zodpovednosť za interné procesy súvisiace s agendou Open Call;
• Komunikácia s partnermi a žiadateľmi na dennej báze;
• Komunikácia s členmi hodnotiacej komisie Open Call;
• Zodpovednosť za správnosť a úplnosť dát v doručených žiadostiach;
• Zodpovednosť za zápisy z vyhodnocovacích komisií Open Call;
• Organizácia stretnutí Open Call komisie, príprava podkladov a realizácia hodnotiacich komisií;
• Zodpovednosť za zverejnenie výsledkov hodnotiacich komisií Open Call;
• Zabezpečenie podkladov pre zmluvné vzťahy a včasného uzatvorenia zmluvných vzťahov;
• Zabezpečenie kalkulácií a rozpočtov pre podujatia a prenájmy;
• Dohľad nad plnením BKIS na mieste podujatia a s tým súvisiaci rozvoj pozitívnych vzťahov s partnermi BKIS;
• Ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce.

• 5 bonusových dní dovolenky
• 7,5 hodinový pracovný čas (na full-time), je možný aj skrátený úväzok
• Home office - možnosť práce z domu 1 deň v týždni
• Moderné prostredie v srdci starého mesta na Hviezdoslavovom námestí
• Voľný vstup do Galérie mesta Bratislava, Múzea mesta Bratislava a Mestskej knižnice
• Účasť na vybraných podujatiach, festivaloch a konferenciách
• Odborné vzdelávanie (interné školenia, workshopy a iné)
• Stravné v hodnote 5,85 €
• Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie
• Multisport
• Program duševného zdravia
• Detský kútik

• Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne do 7.1.2024 alebo kým inzerát nestiahneme.
• Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe.
• Prípadné otázky ohľadom výberového procesu posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

umelecké, humanitné, ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Relevantná prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 2 roky;
• Schopnosť pomenovať potrebu zmeny a zaviesť ju;
• Chuť meniť a zlepšovať;
• Analytické myslenie a schopnosť popísať procesy;
• Projektové myslenie;
• Skúsenosť s administráciou a/alebo riadením projektov grantových schém výhodou;
• Vysoká miera samostatnosti, systematickosť;
• Schopnosť štruktúrovaných výstupov;
• Výborné organizačné schopnosti;
• Komunikačné a prezentačné schopnosti;
• Príjemné asertívne vystupovanie;

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4317238  Dátum zverejnenia: 7.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac