Vodič nákladného motorového vozidla

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap alebo dohodou
1 300 EUR/mesiacPlatové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z.Z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, spoľahlivého vodiča s praxou na prevoz materiálu a osôb na kultúrne podujatia, ktoré sa konajú predovšetkým v Bratislave a blízkom okolí. Výhodou je karta vodiča KKV.

Náplň práce :
- Riadenie osobného a nákladného motorového vozidla a ich používanie na prepravu osôb a materiálov.
- Čerpanie pohonných hmôt do nádrží automobilov.
- Prevádzková údržba osobných aj nákladných automobilov – kontrola a dopĺňanie náplni, vzduchu, výmena pneumatík, komunikácia so zmluvným autoservisom a podobne.
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave.
- Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu nadriadenému pracovníkovi.

Pracovný čas:
Pracovný čas je nerovnomerne rozvrhnutý podľa Plánu kultúrnych podujatí , môže byť aj v poobedných a večerných hodinách a počas víkendov a sviatkov.

zdieľané benefity mestských organizácií, voľné vstupy do vybraných mestských kultúrnych zariadení
7,5 hodinový pracovný čas
5 dní dovolenky navyše
práca pre stabilnú kultúrnu organizáciu
stravné lístky vo výške 5,10 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

- vodičský preukaz typu C a E
- kvalifikačná karta vodiča je výhodou
- tachografová karta je výhodou
- zdravotná spôsobilosť
- platný doklad o absolvovaní psychotestov je výhodou
- preukaz na vysokozdvižný vozík vítaný

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4168783  Dátum zverejnenia: 14.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac