Produkčná / Produkčný

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacHrubá mzda: od 1200 Eur mesačne. V prípade trvalého pracovného pomeru platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z. z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skvelé organizačné schopnosti? Máte aspoň ročnú skúsenosť s organizovaním podujatí rôzneho druhu? Ste navyše časovo flexibilný a viete zvládať aj záťažové situácie? Možno práve Vás hľadáme do nášho produkčného tímu BKIS.

Náš kreatívno-produkčný tím :
- zastrešuje kreativitu podujatí rôzneho druhu a charakteru a ich následnú realizáciu
- podieľa sa na tvorbe koncepcie podujatí
- zastrešuje agendu od návrhu rozpočtu, kompletizácie výstupov, personálne zabezpečenie, koordináciu súčinných zložiek a oddelení až po zodpovednosť za samotný priebeh podujatí
- má vlastné projekty a podujatia, rovnako realizuje podujatia mesta a iné, ktoré sú výsledkom spoluprác s mestskými organizáciami a strategickými partnermi.
- produkčne realizuje podujatia ako napríklad: Klarisky Diškurz, Bratislavské mestské dni, Cena primátora, Mestský kultúrny festival, Bratislavské Vianoce a mnohé ďalšie.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- komplexná realizácia kultúrnych podujatí
- komunikácia s umelcami, dodávateľmi a spoluorganizátormi
- administratíva podujatí
- príprava rozpočtov podujatí
- kreatíva podujatí
- samostatné vedenie a tvorba projektov
- koordinácia zložiek techniky, prevádzky a propagácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

umelecké, humanitné, ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kľúčové požiadavky:
• Skúsenosť s realizovaním podujatí aspoň 1 rok
• Časová flexibilita
• Schopnosť tímovej spolupráce

Osobnostné predpoklady:
• Prehľad a záujem o oblasť kultúry a veci verejné
• Silný vzťah k hlavnému mestu Bratislava
• Vynikajúce organizačné schopnosti
• Schopnosť riadiť niekoľko paralelných projektov súbežne
• Schopnosť prijímať zodpovednosť za realizáciu podujatí
• Schopnosť efektívnej spolupráce tak, aby viedla k výsledku
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Proaktívna a zákaznícky orientovaná osobnosť
• Kreatívna osobnosť

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava, ktorá prechádza v súčasnosti viacerými zmenami. Tie predstavujú výzvu po manažérskej aj kreatívnej stránke. Chceme aby sa na spoločných zmenách organizácie podieľali tí najlepší a tie najlepšie z oblasti poskytovania a rozvoja kultúrnych služieb verejnosti.
Od roku 2010 je súčasťou umeleckej scény BKIS divadlo P. O. Hviezdoslava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk,dpoh.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hviezdoslavovo námestie 20
811 02 Bratislava
ID: 4100915  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac