Produkčná / Produkčný

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.2.2023 alebo dohodou
1 300 EUR/mesiacHrubá mzda: od 1300 Eur mesačne. V prípade trvalého pracovného pomeru platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z. z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s organizovaním podujatí ideálne festivalového typu? Ste navyše časovo flexibilný a viete zvládať náročné situácie?

Množstvo podujatí realizovaných BKIS narastá. Preto do nášho produkčného tímu hľadáme skúsených seniorov ale aj nováčikov z eventového prostredia.

Kreatívno-produkčný BKIS tím :
- produkčne realizuje podujatia ako Hlavný Vianočný Trh, Kultúrne leto, Klarisky Diškurz, Bratislavské mestské dni, Cena primátora, Festival mladého vína, Rande s mestom a mnohé ďalšie
- zastrešuje kreativitu podujatí rôzneho druhu a charakteru a ich následnú realizáciu
- podieľa sa na tvorbe koncepcie podujatí
- zastrešuje agendu od návrhu rozpočtu, personálneho zabezpečenia, koordináciu súčinných zložiek a oddelení až po zodpovednosť za samotný priebeh podujatia
- má vlastné projekty a podujatia, rovnako realizuje podujatia mesta a iné, ktoré sú výsledkom spoluprác s mestskými organizáciami a strategickými partnermi

Vašou pracovnou náplňou bude:
• Tvorba / kreatíva podujatí (autorských aj externe zadaných) a následná komplexná realizácia kultúrnych podujatí
• Spracovanie výstupov z Open Callu (schválené podujatia z externého prostredia)
• Komunikácia s umelcami, dodávateľmi a spoluorganizátormi podujatí
• Komunikácia s internými oddeleniami, koordinácia zložiek techniky, prevádzky, marketingových aktivít a komunikácie
• Kompletná administratíva podujatí (povolenia, rozpočty, objednávky, zmluvy) v rámci systému e-bkis.
• Spätná väzba a hodnotenie realizovaných podujatí a projektov

• 5 bonusových dní dovolenky
• inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie s výborným tímom
• moderný open space v centre Bratislavy
• 7,5 hodinový pracovný čas
• možnosť práce z domu 1x týždenne po skúšobnej dobe
• stravné v hodnote 5,10 €
• digitalizované interné systémy
• odborné vzdelávanie (interná knižnica, konferencie, workshopy a iné)
• Multisport

Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne do 3.2.2023 alebo kým inzerát nestiahneme.
• Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe.
• Prípadné otázky ohľadom výberového procesu posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

umelecké, humanitné, ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Kľúčové požiadavky:
• Skúsenosť s realizovaním podujatí aspoň 1 rok
• Časová flexibilita a zodpovedný prístup
• Schopnosť tímovej spolupráce

Osobnostné predpoklady:
• Vynikajúce organizačné schopnosti
• Prehľad a záujem o oblasť kultúry a veci verejné
• Silný vzťah k hlavnému mestu Bratislava
• Schopnosť riadiť niekoľko paralelných projektov súbežne
• Schopnosť prijímať zodpovednosť za realizáciu podujatí
• Schopnosť efektívnej spolupráce tak, aby viedla k výsledku
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Proaktívna a zákaznícky orientovaná osobnosť
• Kreatívna osobnosť

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4100915  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac