Logo Bratislavské centrum služieb

Facility manažér senior

Bratislavské centrum služieb

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacUvádzaný plat je minimálnou tarifnou zložkou s osobným príplatkom podľa zák. č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení. Konečná výška platu úspešného uchádzača bude predmetom rokovaní a odvíja sa od profesijných skúseností a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon správy hnuteľného a nehnuteľného majetku organizácií v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Bratislava (tzv. mestské organizácie)

• zabezpečenie včasného riešenia požiadaviek mestských organizácií, ich evidencia, sledovanie termínov incidentov a vyhodnotenie

• príprava podkladov a opisov pre obstaranie potrebných služieb, materiálov a vybavenia pre výkon správy majetku mestských organizácií

• zabezpečenie a kontrola výkonu prevádzkových služieb ako napr. upratovanie, technická údržba, letná a zimná údržba, havarijná služba, bezpečnosť objektov

• zabezpečenie a riadenie oblasti bezpečnosti práce, požiarnej a civilnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby

• práca s technickou dokumentáciou budov, spracovávanie technických podkladov potrebných k správe objektov a priestorov (napr. pasportizácia priestorov)

• spolupráca na riadení drobných stavebných projektov a rekonštrukcií

• výkon správy motorových vozidiel

• energetický manažment spravovaných objektov - zabezpečenie dodávky energií, stanovenie zásad ich hospodárneho využívania, monitorovanie a optimalizácia spotreby

• zabezpečovanie revízií, kontrol a skúšok dotknutých objektov

• iné úlohy podľa pokynov vedúceho zamestnanca

• 2 dni "sick day" - voľno na regeneráciu
• 5/6 týždňov dovolenky
• časová flexibilita a 37,5-hodinový pracovný čas
• možná práca z domu - hybrid
• 2% príspevok do DDS
• skvelý kolektív, široké spektrum informácií
• profesionálny rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
• životopis v slovenskom jazyku
• žiadosť o zaradenie do výberového konania (motivačný list) v slovenskom jazyku

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na stretnutie a prajeme veľa šťastia vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• vysoká zákaznícka orientácia a skúsenosť s manažmentom zákazníkov
• strategické a koncepčné myslenie
• výborné komunikačné, argumentačné a prezentačné zručnosti
• organizovanosť, zodpovednosť, zmysel pre detail
• bezúhonnosť

Bratislavské centrum služieb je organizácia, ktorej cieľom je pomôcť hlavnému mestu efektívne a transparentne využívať prostriedky v oblastiach ako IT, verejné obstarávanie, účtovníctvo, marketing, právne, HR a iné služby. Našimi klientmi sú mestské podniky, ktoré si doposiaľ tieto činnosti zabezpečovali na vlastnú päsť.

Centrum zdieľaných služieb je osvedčený koncept, ktorý funguje v mnohých európskych krajinách a ty môžeš byť jeho súčasťou. Pridaj sa do tímu odborníkov a pomôž nám posunúť Bratislavu na úroveň európskych metropol.
ID: 4660952  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac