Špecialista v oblasti procesného a projektového riadenia

Bratislavské centrum služieb

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacUvádzaná mzda je minimálnou mzdou podľa Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Možnosť osobného príplatku od prvého dňa po nástupe. Konečné finančné ohodnotenie úspešného uchádzača bude predmetom rokovaní a odvíja sa od vzdelania a profesijných skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľanie sa na príprave rozbehu centra zdieľaných služieb z pohľadu nastavenia procesného modelu a prípravy procesnej dokumentácie interných ako aj zákazníckych procesov (cca 40 organizácií).
• komplexná BPM podpora pre 8 vlastníkov procesných oblastí a potrieb novovzniknutej organizácie v rámci zadefinovaných aktivít procesno-programového tímu
• spolupráca na projekte pilotnej fázy a definovania to-be modelu pre pilotných 15 organizácií, zapojenie sa do mapovania a zberu dát a validácie procesných krokov pre migračnú fázu procesov
• participácia na tvorbe RACI matíc, interných smerníc, procesných diagramov ako aj podpore pri riadení zmien v procesoch v zákazníckych organizáciách
• nastavenie procesných KPIs, definícia SLAs pre zákaznícke procesy, vyhodnotenie pilotných výstupov
• od steady-state fázy návrh optimalizácie, zapracovanie vylepšení, implementácia lean manažmentu
• vedenie inovatívnych a implementačných projektov, organizačná príprava na digitalizáciu a automatizáciu, s cieľom dosiahnutia čo najvyššej produktivity a efektivity práce
• vytváranie a aktualizácia procesnej metodiky, konzultácie a školenia pre interných a externých klientov
• spolupráca a komunikácia s externými konzultantmi, kolegami, partnerskými a klientskymi organizáciami

• flexibilný pracovný čas
• možnosť HO/hybrid
• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• dva dni na regeneráciu navyše
• príspevok na stravné, na DDS
• možnosť motivačných odmien
• rôzne teambuildingové aktivity
• vzdelávanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
• Životopis
• Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
• Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

praktické skúsenosti v oblasti procesného a projektového riadenia

Počet rokov praxe

3

• dobrý prehľad v trendoch, nástrojoch a metodikách používaných v procesnom a projektovom riadení, prípadne relevantná certifikácia
• skúsenosti zo zdieľaných centier a back-office prostredia, prípadne príspevkových alebo neziskových organizácií sú výhodou
• znalosť MS Office – pokročilý, MS Visio alebo MS Projekt
• analytické myslenie a dobré organizačné schopnosti
• orientácia na klientov, priority a dodržiavanie termínov
• samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť riešiť problémy
• nadšenie a záujem učiť sa
• odolnosť voči stresu
• profesionalita v správaní a v komunikácii

Bratislavské centrum služieb je organizácia, ktorej cieľom je pomôcť hlavnému mestu efektívne a transparentne využívať prostriedky v oblastiach ako IT, verejné obstarávanie, účtovníctvo, marketing, právne, HR a iné služby. Našimi klientmi sú mestské podniky, ktoré si doposiaľ tieto činnosti zabezpečovali na vlastnú päsť.

Centrum zdieľaných služieb je osvedčený koncept, ktorý funguje v mnohých európskych krajinách a ty môžeš byť jeho súčasťou. Pridaj sa do tímu odborníkov a pomôž nám posunúť Bratislavu na úroveň európskych metropol.
ID: 4590895  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac