Miesto práce
Prešovská, Bratislava
1 287 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej doby garantujeme navýšenie základnej mzdy na 1416,- EUR.Tvoju šikovnosť oceníme mesačnou variabilnou zložkou mzdy do výšky 10% a kvartálnou variabilnou zložkou mzdy do výšky 250,00 Eur.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Referent call centra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi, máš príjemné vystupovanie a riešiš problémy s chladnou hlavou? Ak áno, pošli svoje CV a pridaj sa do tímu call centra v Bratislave.

Čo bude tvojou úlohou?
• vybavovať telefonáty od zákazníkov BVS (reklamácie, zákaznícke konto)
• prijímať oznámenia o zmene údajov zákazníkov
• poskytovať informácie k zriadeniu vodovodných prípojok
• evidovať nahlásené stavy do informačného systému
• spracovanie elektronickej korešpondencie

Benefity, ktoré u nás určite oceníš:
• stabilita je u nás zaručená – sme tu viac ako 130 rokov, voda tečie stále
• u nás v BVS pracuješ o pol hodinu denne menej (polhodinka denne a za rok máš 16 dní voľna navyše)
• proti inflácii a zdražovaniu bojujeme každoročným zvyšovaním platov
• BVS má vlastnú vzdelávaciu akadémiu - AQUAdémia prináša zamestnancom pravidelné soft skills školenia zamerané na komunikáciu, zmeny v oblasti pracovného a osobného života a efektívne využívanie pracovného času
• myslíme aj na tvoju budúcnosť - už po skončení skúšobnej doby ti prispievame na dôchodok každý mesiac vo výške 2% zo mzdy
• ak náhodou ochorieš, poskytneme ti finančný príspevok
• keď sa ti u nás zapáči, neváhaj nás odporúčať ďalej, za dohodenie kandidáta, ktorý sa u nás zamestná ti vyplatíme 150 EUR
• voľno navyše más zaručené pri sťahovaní, narodení dieťaťa alebo vlastnej svadbe
• významné životné udalosti v tvojom živote vieme oceniť aj finančne (dostaneš príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, kúpe prvej nehnuteľnosti a pri pracovných výročiach)
• preferuješ zdravý životný štýl? vďaka Multisport karte máš zľavu vo fitku, na kúpaliskách aj vo wellness

Ak ťa naša pracovná ponuka oslovila, neváhaj nám poslať CV. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme ti.

Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Čo od teba očakávame?

• samostatnosť, zodpovednosť
• trpezlivosť a schopnosť dotiahnuť veci do konca
• chuť učiť sa nové veci
• flexibilitu
• odolnosť voči stresu
• komunikačné a organizačné zručnosti
• výhodnou je skúsenosť s programom SAP

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Huterova
E-mail: poslať životopis
ID: 4823818  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 287 EUR/mesiac