Miesto práce
Prešovská, Bratislava
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda predstavuje minimálne garantovanú mzdu na danú pozíciu a môže byť prehodnotená na základe skúseností jednotlivého kandidáta. Šikovnosť každého zamestnanca oceňujeme dvakrát ročne variabilnou zložkou mzdy, ktorej výška závisí od plnenia úloh zamestnanca a plnenia cieľov firmy. Ak si so svojimi úlohami hravo poradíš, máš od nás 2 platy v priebehu roka navyše.
Termín nástupu
1.7.2024, prípadne dohodou
plný úväzok

Právnik na oddelenie koordinácie vodohospodárskych stavieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie koordinácie vodohospodárskych stavieb BVS hľadá nového člena tímu, ktorý má skúsenosti s koncipovaním zmlúv z oblasti obchodného práva a orientuje sa v právnych predpisoch z oblasti vodárenstva.

Čo bude Tvojou úlohou?
• zabezpečenie administratívnej a právnej agendy oddelenia koordinácie vodohospodárskych stavieb (proces nadobúdania vodohospodárskych stavieb)
• získavanie, príprava, kompletizácia a finalizácia podkladov v súvislosti s posudzovaním požiadaviek externých subjektov na odkúpenie, darovanie alebo preložky vodohospodárskej infraštruktúry
• príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie
• vypracovanie právnych stanovísk a vyjadrení
• príprava odvolaní voči rozhodnutiam o umiestnení stavby, o povolení stavby, užívaní stavby a rozhodnutiam o určení pásma ochrany
• účasť na rokovaniach s jednotlivými organizačnými útvarmi spoločnosti, so zástupcami externých subjektov a s orgánmi štátnej a verejnej správy
• príprava písomných materiálov na rokovanie orgánov spoločnosti

Pracovnú ponuku obsadzujeme na dobu určitú - do 31.12.2024

Benefity, ktoré u nás určite oceníš:
• stabilita je u nás zaručená – sme tu viac ako 130 rokov, voda tečie stále
• začiatok a koniec pracovnej doby si vieš prispôsobiť sám (ak si ranné vtáča začni pracovať o 6:00 a v dni, kedy si chceš pospať začneš do 9:00 hod.)
• u nás v BVS pracuješ o pol hodinu denne menej (polhodinka denne a za rok máš 16 dní voľna navyše)
• proti inflácii a zdražovaniu bojujeme každoročným zvyšovaním platov
• nemusíš byť stále v kancelárii, pracovať vieš občas aj z domu
• BVS má vlasnú vzdelávaciu akadémiu - AQUAdémia prináša zamestnancom pravidelné soft skills školenia zamerané na komunikáciu, zmeny v oblasti pracovného a osobného života a efektívne využívanie pracovného času
• myslíme aj na tvoju budúcnosť - už po skončení skúšobnej doby ti prispievame na dôchodok každý mesiac vo výške 2% zo mzdy
• ak náhodou ochorieš, poskytneme ti finančný príspevok
• keď sa ti u nás zapáči, neváhaj nás odporúčať ďalej, za dohodenie kandidáta, ktorý sa u nás zamestná ti vyplatíme 150 EUR
• voľno navyše más zaručené pri sťahovaní, narodení dieťaťa alebo vlastnej svadbe
• významné životné udalosti v tvojom živote vieme oceniť aj finančne (dostaneš príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, kúpe prvej nehnuteľnosti a pri pracovných výročiach)
• preferuješ zdravý životný štýl? vďaka Multisport karte máš zľavu vo fitku, na kúpaliskách aj vo wellness

Ak Ťa naša pracovná ponuka oslovila, neváhaj nám poslať CV. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme Ti.
Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdeš na www.bvsas.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo od Teba očakávame?
• praktickú znalosť koncipovania zmlúv z oblasti obchodného práva
• orientáciu v právnych predpisoch z oblasti vodárenstva, najmä zákon č. 442/2002 Z. z. o verejných vodovodoch a verejných kanalizáciách a o zmene a doplnení zákona č. 276/2001 Z. z. o regulácii v sieťových odvetviach, zákon č. 364/2004 Z. z. o vodách a o zmene zákona SNR č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov, zákon č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov, ako aj znalosť Obchodného zákonníka, Občianskeho zákonníka, správneho poriadku ako aj ostatných VZPP
• samostatnosť, rozhodnosť
• výborné komunikačné zručnosti a štylistický prejav
• flexibilitu a ochotu pracovať s vysokým nasadením
• schopnosť prijímať zodpovednosť za kvalitu práce
• výhodou je prax v stavebnom segmente alebo v oblasti životného prostredia

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ochabová
E-mail: poslať životopis
ID: 4823254  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac