Miesto práce
Dolnozemská cesta, Petržalka
1 550 EUR/mesiacZákladná mzda predstavuje minimálne garantovanú mzdu na danú pozíciu. Mzda bude prehodnotená na základe skúseností jednotlivého kandidáta. Šikovnosť každého zamestnanca oceňujeme dvakrát ročne variabilnou zložkou mzdy, ktorej výška závisí od plnenia úloh zamestnanca a plnenia cieľov firmy. Ak si so svojimi úlohami hravo poradíš, máš od nás 2 platy v priebehu roka navyše.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Referent obnovy a rozvoja čistiarní odpadových vôd

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do BVS hľadáme nového kolegu - referenta obnovy a rozvoja ČOV.

Čo bude Vašou úlohou?
• vyhodnocovanie podkladov pre obstarávanie projektových dokumentácií pre čistiarne odpadových vôd
• špecifikácia predmetov zákaziek obnovy a rozvoja ČOV a kompletizácia dokumentácie
• podpora technického dozoru investora pri stavbách a rekonštrukciách ČOV (účasť na kontrolných dňoch, individuálnych, funkčných a kompletných skúškach)
• zapracovávanie požiadaviek do plánu obnovy a investícií v rámci prípravy projektov
• účasť na preberacích konaniach stavieb a rekonštrukcií ČOV
• podieľať sa na aktualizácii plánu obnovy ČOV
• podieľať sa na aktualizácii a vypracovaní štandardov pre navrhovanie, projektovanie a výstavbu ČOV

• začiatok a koniec pracovnej doby si vieš prispôsobiť sám
• u nás v BVS pracuješ o pol hodinu denne menej
• priestor na vzdelávanie u nás vždy dostaneš
• už po skončení skúšobnej doby ti prispievame na dôchodok každý mesiac vo výške 2% zo mzdy
• formu príspevku na stravovanie si môžeš vybrať (príspevok do výplaty alebo elektronická stravovacia karta)
• ak náhodou ochorieš, poskytneme ti finančný príspevok
• keď sa ti u nás zapáči, neváhaj nás odporúčať ďalej, za dohodenie kandidáta ti dáme 150 EUR
• pri sťahovaní, narodení dieťaťa alebo vlastnej svadbe máš zaručené voľno
• významné životné udalosti vieme oceniť aj finančne (dostaneš príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, kúpe prvej nehnuteľnosti a pri pracovných výročiach)
• vďaka Multisport karte máš zľavu vo fitku, na kúpaliskách aj vo wellness

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, neváhajte nám poslať Vaše CV. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme Vám. Chceli by sme Vás informovať, že z dôvodu veľkého počtu žiadostí o pracovné miesto, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, vodohospodárske, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo od Vás očakávame?
• samostatnosť
• flexibilitu a ochotu pracovať s vysokým nasadením
• schopnosť prijímať zodpovednosť za kvalitu práce
• odolnosť voči stresu
• spoľahlivosť
• komunikačné a organizačné schopnosti
• ochotu učiť sa novým veciam

Čo určite oceníme?
• znalosť technologického procesu ČOV
• vedomosti z hydrauliky
• preukaz obsluhy plynových zariadení
• spôsobilosť na prevádzkovanie verejnej kanalizácie
• prax na podobnej pracovnej pozícii je vítaná

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ochabová
E-mail: poslať životopis
ID: 4813379  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac