Miesto práce
Modra
1 110 EUR/mesiacnavýšenie mzdy po skúšobnej dobe + kvartálne odmeny za výkon + príplatky za držanie pracovnej pohotovosti
Termín nástupu
ASAP
plný úväzok

Technik vodovodnej siete - Modra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre divíziu distribúcie vody hľadáme nového kolegu na pozíciu technik vodovodnej siete. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou stabilnej firmy.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

• práca v teréne spojená s kontrolou, údržbou a opravami sietí verejného vodovodu
• zabezpečovanie pohotovostnej služby a odstraňovanie porúch
• kontrola, údržba a opravy siete verejného vodovodu
• kontrola novovybudovaných rozvodov
• kontrola materiálovej pripravenosti k realizácií napojení rozvodov na vodovodné rady
• zabezpečenie minimalizácie úniku vody
• meranie tlakov na potrubiach
• pravidelné preplachovanie potrubí

• istota zamestnania v stabilnej spoločnosti
• pracovné voľno s náhradou mzdy nad zákon
• 37,5 hod. týždenný pracovný čas
• benefit ,,nájdi si svojho kolegu“ - pri odporučení známeho na voľné pracovné miesto finančná odmena 150 EUR
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie už po skúšobnej dobe
• príspevky pri významných životných udalostiach (narodenie dieťaťa, uzavretie manželstva, kúpa prvej nehnuteľnosti ) a finančné odmeny pri pracovných výročiach
• rozširovanie vzdelania a zabezpečenie požadovaných odborných zručností
• letný detský tábor pre zamestnancov BVS
• Multisport karta
• podpora dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi)

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Chceli by sme Vás informovať, že z dôvodu veľkého počtu žiadostí o pracovné miesto, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, strojárske (vodoinštalácie, hydraulika)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť a spoľahlivosť
• manuálna zručnosť
• flexibilita a ochota pracovať s vysokým nasadením
• ochota vykonávať pracovnú pohotovosť
• snaha učiť sa
• aktívne vedenie motorového vozidla
• prax na podobnej pozícii je vítaná

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Huterova
E-mail: poslať životopis
ID: 4570249  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 110 EUR/mesiac