Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
1 350 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie, na finálnej sume sa dohodneme spoločne, pričom rozhodujúce budú Vaše skúsenosti.
Termín nástupu
ASAP
plný úväzok

Koordinátor oddelenia prevádzkových činností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a zamestnajte sa v stabilnej spoločnosti. Hľadáme medzi seba nového kolegu, ktorý bude v BVS na Divízii distribúcie vody zodpovedať predovšetkým za:

• analýzu stavu vodovodnej siete - vyhľadávanie a lokalizáciu skrytých únikov vody
• tvorbu reportov o stave vodovodnej siete na základe zisteného stavu
• realizáciu preventívnej kontroly vodovodnej siete
• kontrolu stavu zakreslenia vodovodných potrubí a zariadení v technických a digitálnych mapách
• diagnostickú činnosť na vodovodnej sieti
• súčinnosť so zamestnancami špeciálnej diagnostiky
• analýzu, tvorbu a správu nástrojov, ktoré umožňujú monitoring doposiaľ nemerateľných oblastí a rozsiahlych miest a mestských častí
• servis a správu siete meracích prístrojov

• flexibilná pracovná doba a práca z domu
• work-life balance
• podpora osobného aj profesijného rozvoja
• príspevok do III. piliera už po skončení skúšobnej doby
• stravné nad rámec zákona, finančná podpora počas PN
• odmena 150 EUR za odporučenie známeho na voľnú pracovnú pozíciu
• pracovné voľno s náhradou mzdy nad zákon
• príspevky pri významných životných udalostiach (narodenie dieťaťa, uzavretie manželstva, kúpa prvej nehnuteľnosti) a pri pracovných výročiach
• multisport karta
• bezproblémové parkovanie pred budovou

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, neváhajte nám poslať Vaše CV. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme Vám. Chceli by sme Vás informovať, že z dôvodu veľkého počtu žiadostí o pracovné miesto, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodné hospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť
• schopnosť prijímať zodpovednosť za kvalitu práce
• odolnosť voči stresu a ochota pracovať s vysokým nasadením
• komunikačné a organizačné schopnosti
• technická zručnosť
• ochota učiť sa novým veciam

Vašou výhodou je, ak ovládate:
• základy programovania
• základy elektrotechniky
• základy štatistiky

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Huterova
E-mail: poslať životopis
ID: 4361415  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac