Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
1 800 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie, na finálnej sume sa dohodneme spoločne, pričom rozhodujúce budú Vaše skúsenosti.
plný úväzok

Sieťový administrátor senior

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného sieťového administrátora, ktorý bude zodpovedný za prevádzku a funkčnosť interných informačných systémov v BVS. Ponúkame Vám stabilné zázemie s možnosťou ďalšieho rozvoja Vašich technologických zručností.

Vašou úlohou bude predovšetkým:
• konfigurácia aktívnych sieťových komponentov (Router, Switch, Firewall)
• monitorovanie a testovanie kvality, monitorovanie network QoS, nastavovanie LAN/WAN, TCP/IP protokolov, firewall
• change management - podpora riadenia procesov IT zmien, projektové riadenie pri plánovaní a obnove IT infraštruktúry
• analýza a vyhodnocovanie rizík a incidentov v prostredí IT štruktúry, testovanie a hľadanie chýb v konfigurácii
• optimalizácia IT infraštruktúry
• podpora nepretržitej prevádzky - pohotovosť

• flexibilná pracovná doba a práca z domu
• work-life balance
• podpora osobného aj profesijného rozvoja
• príspevok do III. piliera už po skončení skúšobnej doby
• stravné nad rámec zákona, finančná podpora počas PN
• odmena 150 EUR za odporučenie známeho na voľnú pracovnú pozíciu
• pracovné voľno s náhradou mzdy nad zákon
• príspevky pri významných životných udalostiach (narodenie dieťaťa, uzavretie manželstva, kúpa prvej nehnuteľnosti) a pri pracovných výročiach
• multisport karta
• bezproblémové parkovanie pred budovou

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, neváhajte nám poslať Vaše CV. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme Vám. Chceli by sme Vás informovať, že z dôvodu veľkého počtu žiadostí o pracovné miesto, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Prax na pozícii/v oblasti

3

Vhodný kandidát má znalosti a skúsenosti v oblasti:
• konfigurácie CISCO routrov a switchov
• konfigurácie SSL VPN, IPSec
• protokolu TCP/IP (ethernet), optických a bezdrôtových technológií, VoIP
• dohľadových systémov (LAN / WAN), Zabbix
• sieťových protokolov: TCP/IP, BGP, OSPF, RIP, EIGRP, MPLS, Ethernet
• Network security: NAT konfigurácia, Proxy server, Firewalls
• požadovaný CCNP level

Medzi nás ľahko zapadnete, ak
• ste tímový hráč
• ste zodpovedný, samostatný a spoľahlivý človek
• neustále na sebe pracujete, ste ochotný vzdelávať sa a byť profesionál v oblasti IT
• využívate pri práci logické a analytické myslenie

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Keseg-Hodáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4361194  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac