Miesto práce
Bratislava
900 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti vybraného kandidáta kandidáta
Termín nástupu
ASAP
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Grafik špecialista

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícií grafika budeš u nás zodpovedať za vizuálnu stránku veci :)

Inými slovami, každú chvíľku budeš navrhovať niečo iné. Základné kategórie budú vyzerať nasledovne:
• tvorba webov
• tvorba online nosičov pre kampane (kampaňové vizuály, online bannery, posty pre sociálne siete a pod.)
• tvorba log, dizajn manuálov a iných grafických prvkov
• z času na čas určite aj nejaké offline brožúrky na osvieženie
• vieme ti ponúknuť skrátený úväzok (28,125 hod./týždeň)

• istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
• podpora ďalšieho odborného vzdelávania
• pracovné voľno s náhradou mzdy nad zákon
• 37,5 hod. týždenný pracovný čas
• príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie
• príspevky pri významných životných udalostiach (narodenie dieťaťa, uzavretie manželstva, kúpa prvej nehnuteľnosti )
• odmeny pri významných pracovných výročiach
• odmena bezpríspevkovým darcom krvi
• letný detský tábor pre zamestnancov BVS
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• možnosť parkovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Expert
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý

• očakávame od teba, že ovládaš Photoshop, Illustrator, InDesign a mal by si mať už niečo za sebou
• očakávame od teba, že máš náročné grafické očko, cit pre detail a si zodpovedný/á
• veľmi dôležité je pre nás aby si nad vecami rozmýšľal/a koncepčne, aby veci dávali zmysel
• boli by sme radi ak by si mal/a nejaké skúsenosti aj s motion grafikou, ale nie je to podmienka
• k výberovému procesu si priprav ukážky projektov a prác na ktorých si sa podieľal + referencie

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Pitáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4079800  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac