Miesto práce
Prešovská 48, Bratislava
928 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy v závislosti od plnenia úloh
Termín nástupu
asap
plný úväzok

Referent oddelenia správy pohľadávok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • údržba zákazníckych účtov – identifikácia, kontrola a vyrovnávanie
otvorených položiek, príprava podkladov pre zasielanie preplatkov
zákazníkom,
  • spolupráca s dodávateľmi inkasných a právnych služieb – predovšetkým
identifikácia zákazníkov pre vymáhanie a ich prideľovanie jednotlivým
dodávateľom, príprava pokladov k vymáhaniu a poskytovanie požadovaných
informácií, vyhotovovanie podkladov k úhradám právne vymáhaných
pohľadávok a spracovanie prijatých úhrad, spracovanie informácií,
poskytnutých dodávateľmi, výpočet úrokov z omeškania, ďalšie úkony podľa
potreby
  • komunikácia so súdnymi exekútormi v súvislosti s vymáhanými
pohľadávkami
  • spracovanie odsúhlasení zostatkov so zákazníkmi
  • písomné spracovanie doručených podaní od zákazníkov súvisiacich s
pridelenou agendou
  • archivácia dokumentácie v súvislosti s pridelenou agendou

  • možnosť profesijného a odborného rastu
  • istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
  • práca v mladom dynamickom kolektíve
  • podpora ďalšieho odborného vzdelávania
  • príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie
  • príspevky pri významných životných udalostiach

Žiadosti s profesijným životopisom zašlite prosím na nižšie uvedený odkaz alebo nás kontaktujte telefonicky na uvedenom čísle. Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá. Ostatným uchádzačom sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť práce v programe SAP výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita a ochota pracovať s vysokým
nasadením
  • schopnosť samostatnej práce
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • prax na podobnej pracovnej pozícii vítaná
  • ochota učiť sa novým veciam
  • spoľahlivosť

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 3915524  Dátum zverejnenia: 24.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac