Nákupca

Bratislavská teplárenská, a.s.

Miesto práce
Turbínová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiaca mnoho ďalších finančných benefitov v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je zodpovedný prevažne za nákup v kategórii IT komodít – HW, SW, maintenance, služieb.
Na dennej báze komunikuje s internými klientmi pre lepšie pochopenie ich potrieb a prípravy stratégie nákupu, nastavenie kritérií obstarávania. Vykonáva činnosti súvisiace s obstarávaním – pripravuje a kompletizuje zadávacie/ súťažné podklady, vrátane návrhu zmluvy, vyhodnocovacích kritérií, zoznamu uvažovaných dodávateľov. Navrhuje najvýhodnejší, prípadne nevyhnutný typ obstarania. Kriticky podnecuje biznis vlastníkov k nastaveniu cieľov, zámerov a stratégie v danej oblasti nákupu, vrátane všetkých krátkodobých, strednodobých a dlhodobých cieľov. Vyhodnocuje cenové ponuky kalkuláciou cez TCO. Vyjednáva a uzatvára zmluvy s novými alebo existujúcimi dodávateľmi v súlade s holdingovou stratégiou danej kategórie nákupu. Proaktívne identifikuje možnosti optimalizácie a efektívnejšieho využívania zdrojov v úzkej spolupráci s vlastníkmi konkrétneho procesu, gestormi, žiadateľmi. V pravidelných intervaloch pripravuje reporting nákupu manažmentu spoločnosti.

V zmysle kolektívnej zmluvy.
Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s projektovým riadením výhodou
- znalosť IS SAP výhodou
- strategický nákup je výhodou
- e-Aukcie

Osobnostné predpoklady:
- analytické, otvorené a kreatívne myslenie
- vynikajúce komunikačné schopnosti s vyjednávacími, ovplyvňujúcimi a presvedčivými schopnosťami
- rýchle a bezproblémové adaptovanie sa na nové podmienky na trhoch a v našej spoločnosti
- zodpovednosť
- samostatnosť
- komunikačné schopnosti
- tímovosť
- bezúhonnosť

Bratislavská teplárenská, a.s. sa zaoberá najmä výrobou tepla, výrobou silovej a regulačnej elektriny, výkupom tepla, rozvodom tepla a rozvodom elektriny. V procese kombinovanej výroby elektriny a tepla zabezpečuje hospodárne prevádzkovanie sústav centralizovaného zásobovania teplom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4093293  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac