Manipulant tepelno-technologických zariadení

Bratislavská teplárenská, a.s.

Miesto práce
Turbínová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
980 EUR/mesiaca mnoho ďalších benefitov v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva obsluhu a manipulácie na zverených technologických zariadeniach, odovzdávacích staniciach tepla, tepelných sieťach a ostatných príslušných zariadeniach.
Nastavuje prevádzkové činnosti tepelno-technologických zariadení na riadiacich systémoch odovzdávacích staníc tepla a tepelných sietí. Vykonáva pochôdzkovú činnosť a bežnú údržbu na zverených technologických zariadeniach. Lokalizuje a odstraňuje poruchové stavy na týchto zariadeniach. Vedie určenú dokumentáciu.

Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom prostredí a dynamickom kolektíve.
Po získaní potrebných pracovných skúseností ponúkame možnosť kariérneho rastu. Ak máte riadiace a komunikačné schopnosti aj riadenie menšieho kolektívu.
• 13. plat
• 14. plat
• Energetický príspevok
• Výkonnostné odmeny
• 5 dní dovolenky naviac
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, odmena pri životnom jubileu

Prijaté životopisy zaradíme do výberového konania. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom osobného pohovoru. O výsledku výberového konania budeme oslovených uchádzačov informovať e-mailom príp. telefonicky. V zmysle zákona o ochrane osobných údajov vaše údaje v rozsahu životopis a motivačný list budú v našej databáze uchovávané po dobu 3. mesiacov od doručenia a následne skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické - meranie a regulácia v energetike

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie na obsluhu vyhradených technických zariadení v zmysle § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z. z.
- komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, samostatný a zodpovedný prístup k práci, flexibilita

Bratislavská teplárenská, a.s. sa zaoberá najmä výrobou tepla, výrobou silovej a regulačnej elektriny, výkupom tepla, rozvodom tepla a rozvodom elektriny. V procese kombinovanej výroby elektriny a tepla zabezpečuje hospodárne prevádzkovanie sústav centralizovaného zásobovania teplom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Turbínová 3
829 05 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Balková
Tel.: +421257372176
E-mail: poslať životopis
ID: 4062880  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac