Správca registratúry, archivár

Bratislavská teplárenská, a.s.

Miesto práce
Turbínová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiaca mnoho ďalších benefitov v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva správu registratúry a archívu. Zodpovedá za obeh registratúrnych dokumentov a ich elektronizáciu. Vypracováva a aktualizuje registratúrny plán spoločnosti a metodické pokyny. Vecne spravuje informačný systém na správu registratúry, poskytuje užívateľskú podporu. Sleduje a vyhodnocuje stav došlých, odoslaných a nevybavených záznamov. Vykonáva činnosti súvisiace s chodom podateľne, najmä činnosti spojené s prijímaní a odosielaním pošty a externou a internou distribúciou jednotlivých zásielok a materiálov, vrátane elektronickej schránky.

Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom prostredí a dynamickom kolektíve.
• 13. plat
• 14. plat
• Energetický príspevok
• Výkonnostné odmeny
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, odmena pri životnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

archívnictvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť správy registratúry
- znalosť administratívnych procesov
- znalosť IS SAP je výhodou
- znalosť IS FABASOFT výhodou

Bratislavská teplárenská, a.s. sa zaoberá najmä výrobou tepla, výrobou silovej a regulačnej elektriny, výkupom tepla, rozvodom tepla a rozvodom elektriny. V procese kombinovanej výroby elektriny a tepla zabezpečuje hospodárne prevádzkovanie sústav centralizovaného zásobovania teplom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4060791  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac