Elektrikár rozvodný

Bratislavská teplárenská, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiac+ zmenové príplatky a mnoho ďalších benefitov v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje obsluhu, manipulácie, údržbu a pochôdzkovú kontrolnú činnosť na elektrických zariadeniach, najmä zapínanie a vypínanie kompresorov, transformátorov a liniek, čerpadiel, fázovanie a zaisťovanie elektrických zariadení a obsluhu rozvodní.
Vykonáva kontrolné činnosti na zverených technických zariadeniach, najmä cyklické monitorovanie príslušných dát a vizuálne kontroly technického stavu a prevádzky elektrických zariadení (rozvodne, transformátory, rozvádzače, osvetľovacie systémy).
Vykonáva údržbové práce na zverených technických zariadeniach, najmä čistenie elektro zberníc, kobiek, čistenie povrchov technických zariadení a pracovného prostredia.
Rieši operatívne problémy pri prevádzkovaní zverených technických zariadení, najmä výpadky transformátorov, liniek, kompresorov, elektromotorov čerpadiel a ventilátorov, frekvenčných meničov, výkonových vypínačov.
Zúčastňuje sa pravidelných aktualizačných skúšok v súlade z normou STN 070710.
Ide o prácu na zmeny.

Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom prostredí a dynamickom kolektíve.
• 13. plat
• 14. plat
• Energetický príspevok 330 EUR/rok
• Výkonnostné odmeny
• 5 dní dovolenky naviac
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Sociálna výpomoc, odmena pri životnom jubileu

Prijaté životopisy zaradíme do výberového konania. Vybraných uchádzačov si dovolíme kontaktovať telefonicky za účelom osobného pohovoru. O výsledku výberového konania budeme oslovených uchádzačov informovať telefonicky alebo e-mailom. V zmysle zákona o ochrane osobných údajov Vaše údaje v rozsahu životopis a motivačný list budú v našej databáze uchovávané po dobu 3 mesiace od doručenia a následne skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika podľa § 22 (§23) Vyhl. 508/2009 Z.z. na obsluhu elektrických zariadení s napätím do 22 kV
Znalosť Vyhlášky 508/2009 Z.z., STN 33 2000, STN 34 1050, STN 34 3100 -7

Osobnostné predpoklady
- flexibilita
- zodpovednosť
- samostatnosť
- tímovosť

Bratislavská teplárenská, a.s. sa zaoberá najmä výrobou tepla, výrobou silovej a regulačnej elektriny, výkupom tepla, rozvodom tepla a rozvodom elektriny. V procese kombinovanej výroby elektriny a tepla zabezpečuje hospodárne prevádzkovanie sústav centralizovaného zásobovania teplom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4026299  Dátum zverejnenia: 28.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac